Eski sevgilinizin sizi 6 ay boyunca araması

Eski sevgilinizin sizinle ayrılalı 6 ay olmuş üstelik tüm iletişimi koparmışsınız,her yerden bloke etmişsiniz,eski sevgiliniz sizden aksatmadan 2gun arayla arıyor,konuşmak için bahane üretiyor,üstelik evleneceğini de size söylüyor...allah aşkına ne yapmalı?bu adamın amacı nedir?telefon numaramı değiştirsem de buluyor...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım psikolojik özürlü egolomanyaklığıda olan birisi ile karşı karşıyasınız böyle birisi ile karşılaştığınız zaman yere pusun ölü numarası yapın sessiz sakin durun o küçük beynince intikam aldığını sanıyor veya barışma yöntemi olarak böyle dandik işlerle uğraşıyor.. hiç üstüne gitmeye gerek yok tel ettiğinde diyeceğin çok net şey şu ya bende seni arıyacaktım nişanlımla beraber sinemaya gidecezdik nişanlımın yanında erkek kardeşi var sende kalabilirmi gibi veya daha öldürücü darbeli planlar yapabilirsiniz emin ol çok acı çekecek ve evre değiştirecek hakaretler ve iftira atma evresi başlıyacak :)))

0|0
    0|0
    • Çok iftiralarını gördüğüm için musalatta olsun istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• yazık çırpınıyor..

0|0
    0|0
  • Hani acaba hala seviyor mu veya acaba Evlenicem deyince karşı çıkacak mı bunlar olabilir

0|0
    0|0
    • Mutluluk diledim asla çıkmadım 6ay boyunca yapmadığını bırakmadı kaç koz resmi gönderip sevgilisi diye iletti umursamadın bile

• Ablam mutluluk kader benim19 yaşıma kadar sevgilim olmadı 19 yaşında bir sevgilim oldu şimdi o benim ilk sevgilim olduğu için sonuna kadar gitmek istiyorum onunla kader kısmet işi bunlar sen sabırla bekle

• Sorunu sensizlik

0|0
    0|0
  • vardırya katil mutlaka olay yerine gider bakar olay bu,tam olarak henüz ne kaybettiğinin farkında değil:)

0|0
    0|0
  • bos kalmıstır ya da alısmıslık var vargecemıyor

0|0
    0|0
  • Sende başkası ile çık hem karşılık vermiş olrsun hemde herif gıcık olmuş olur :)

0|0
    0|0
    • Hayatımda birinin olduğunuda soyluyorum inanmak istemiyor sanırım

• Bnce söylerken hafif söylüyorsun.Gerçek birisi olsa bağırır çık artık hayatımdan dersin.Olmadı bir erkek arkadaşından rica et sevgilimi rahat bırak gibisinden telefon aç

• 1 kere ver gtisin boşver hep müslüman sevindircen sevaptır kızım.

0|0
    0|0
  • O'na küçük mutlu kazıklar atın.

1|0
    0|0
  • Takıntılı o arkadaş dahası yakınında yardım eden biri veya birileri var ona.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En rahatsız edici erkek modeli budur işte. Eski sevgiliniz çok afadersiniz ama yavşağın teki .Herif düğün stresine heyecan katmaa çalışıyor ve bunun içinde seni kullanıyor .

0|0
    0|0
    • Çevresinde okadar kız varken yanlış kişiyi seçiyor...ayrıca evleneceğine bile inanmıyorum evlensede yaptıklarını bana yaşasa çekse Allah buyuk

• 6 ay sonramı aradı ? bugüne kdr ulaşmadımı hiç ? Ayrıca terkeden kimdi eğer oysa pişman olmuştur anca aklı basına gelmiştir

0|0
    0|0
    • 6ay boyunca hep aradı hep hbr aldı,kendisi piskopat olduğu için her turlu yolu denedim,ama yaptığım istatistiklere göre 2gun hbr alamazsa çıldırıyor

• Acık veriyor derler bizde. Bak kaçırdın kuşu gibisinden...

0|0
    0|0
Yükleniyor...