Başarılı insanlar sorum size

Bir çalışma programınız oldu mu yoksa gelişi güzel mi çalıştınız :D kpssye hazırlancam nasıl çalışayım.

2|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle , başarı hikayeleri aramaktan ya da okumaya çalışmaktan vazgeç .Bu orneklerdeki hiç birşey senin şu an yaşadığın hayata uymayacak , uygularsan bir yerinde sorun çıkaracaktır.

Sonra,kendi hayatını incele ve başka işlere gerekli zaman ile boş zamanlarını günlük çzelge halinde çıkar .

Daha sonra , bir kpss testi al ve çöz. Bu sana eksik olduğun tarafları gösterecektir.

Daha sonra da eksiklerine daha fazla altzaman bölerek , bütün konuları boş zamanlarına yay ve her haftasonu için tekrar zamanı bul , çünki bilgi hap değildir ,tek yolu tekrar ile derin hafızaya atmana bağlıdır, yoksa ön hafızadan uçar gider,çalıştım yaa demen kpss sonucunu etkilemez.

Her haftasonu bir de test zamanı ayır ve çöz, ilerlemeni kendin gör .

Sınava 15 gün kala , konuları bırak ve paso test çoz ve hız kazan , çünki kpss akşama kadar değil belli bir zamanı var her soru için . Sen de kendini o zamana sok, çözemedinse atla .

Sınavda da , bitiremezsem yanarım degil , ben bu isi yaparım kafasıyla gir salona...

Yapabilirsin...

0|0
    0|0
    • Modlara mesaj atmak serbest olabilirken size atamamak biraz sıradışı geldi. :)

Atmak isterdim oysa ki.

Bir sorum olacaktı size: Parapsikoloji ile ilgileniyor muydunuz?

Psikolojinin alt dallarından biriyle uğraştığınızı biliyorum, fakat hangisi tam olarak bilmiyorum.

Merak ettiğim noktalarda bana bir şeyler katabileceğinizi düşündüm cevaplarınızla.

Sizinle nasıl yazışabilirim?

• Arkadaş isteklerine kapalı olan sensin , belki bu yuzden baglantı atamıyorsun. Benim avatarıma tıkla ve arkadas ekle ye tıkla .

• Mesaj atamamanın benim arkadaslık isteklerimin kapalı olmasıyla ne alakası varsa, kuramadım.

Neyse, gönderdim arkadaslik istegi.

Erkekler Ne Diyor 11

• bende merak ediyorum cevaplayın bakalım kim bu başarılı insanlar :D

0|0
    0|0
  • (Arkadaş) -ash- bir soruya cevap verdi: Başarılı insanlar sorum size - falanca dakika önce

şimdi canlı yayında bunu gören ve beni tanıyan arkadaşlar içinden "hassittir lan yine sallamış kesin" demezler mi :(((

0|0
    0|0
    • Derler tabi yorumlarını görüyorum bazen onlarda bile mantık yok :D

• ehehehehehehe :(((

• valla gelişi güzel çalışırım herşeye..genelde sorular üzerinden giderim :)

0|0
    0|0
  • 24 saatin her anını planlarım...:) ÖYS ye hazırlanken, mesela, Salı günü öğlen otobüs durağına yürürken okuyacağım notlar, dershaneden dönerken durakta beklersem eğer hangi dersin hangi konusunu okuyacağım belliydi. Hatta, abartmıyorum (abartmışım ama) tuvalette bile zamanın boşa gitmemesi için okurdum... Plansız başarı olmaz... Yatma kalkma saatin, falan... planlı olmalı. Planlarımı en çok eve gelen misafirler bozardı. Sinir olurdum... 12'den önce gitmezlerdi, car car boş laf

0|0
    0|0
    • Vay be helal olsun :) bende başarılıyım üni hayatım boyunca bütlere bile kalmadım ama kpss olunca tırsma geldi bii

• kpss daha kolay la:))

• akışına bırak zaten gerisi geliyor...

0|0
    0|0
  • plan felan beni kasar sadece düzen olcak gerisi insanın kendi elinde

0|0
    0|0
  • Konu tekrarı, Günlük belli bir sayı soru çözme 150, 200 gibi yapamadığın sorularıda sorucaksın. Bunların dışında en önemlisi is.ti.ye.cek.sin !

0|0
    0|0
  • Ne çizdim bee..

0|0
    0|0
  • boyun kadar kitap okuyup soru çözmen lazım

0|0
    0|0
  • Essek gibi calisman lazım 90 ustü alamazsan bosuna hayal kurma ama angaradan dayın varsa calismana bile gerek yok bebişko

0|0
    0|0
  • Başarılı değilim. Çalışma programım olmadı. Demek ki olsaymış başarılı olurmuşum.

Einstein Mode : Off

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ders çalışma programın olmalı yorgunluktan kaçın yeme duzenın uyku düzenim olmalı

0|0
    0|0
  • bende kpssye hazırlanıyorum merak ettım cevapları:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...