Nişanlımın sürekli benden bir şeyler sakladığını düşünüyorum, ne yapmalıyım?

Sanırım ben kafayı yıyorummm :S nışanlımın sureklı bna yalan söyledıqını bnı kandırdıgını aldattıgını dusunuyorm aslnda herseyı acık sakladıqı bırsey yok ama benn bnlarıı dsnmektnn vazgecemıyormm ve bu bnı delırtıyooo :S ben ne yapmalyımm

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Guvenini yitiricek biseymi yapti

Yada cokmu asiksin

0|0
    0|0
    • sanırım cok asıgımm hemdee delı gbı kıskanıyorumm onuuu tarıfı bılee yok 4 yıldır suruyor ılıskımızz öncelerıde cok kıskanctımm amaşu anfarklıı :S

• sende saol yorumların ıcın bılmıyorm bu aksam ayrıldım iste oneden bır cevap yazmadı bna ama bu sekılde bn yurutemem ztn suphe ınsann ıcını kemıryo cnku tekrrdn bır doktra danıscam ama onuda kndımı bu sacma p*rnyaklıklrmlaa yıprtmk ıstmıyorm :S

• Rica ederm canım ya boyle dusue kiskanclik bunun adi tamam asirisi kotu ama bende cok kiskancim belli etmememye gosteririm sende denesen acaba

Erkekler Ne Diyor 18

• geçmişinde aldatılmışsın hemde bir kaç defa sanırım... kişilik bozukluğu başlangıcı...

1|0
    0|0
    • bnı hıc aldatmadı en ufak bır mesajını bıle yakalamadım ama bnı beqenmedgnı artk ıstemedgnı sıkıldıqını dsnuyorm :S

• reca ne demek ben dr. esdeli olarak her zaman reçete yazarım aman aramızda kalsın sağlık bakanlığı onaylı değil :))

• hehe peklaa :))

• ah bize lazım yorgan yastık link

0|0
    0|0
  • oy maşallah profil resmin çok tatlı ^_^ bence 1-2 hafta takip et her yaptığını hem içindeki şüphe gider hem eğlenceli olur hem de aldatmadığını öğrenince daha çok seversin :DD

1|0
    0|0
    • ohoo takıp etmeyı hc brakmıyorm kı ama ıcımı brseyler kemırıyor böyle olmadıgınıı blsemde ıcmden br ses senıı aldatıo kandırıyo yalan söyluo dıyoo :S

• nişanlının tanımadığı bir kız bul senin arkadaşın olan, gitsin nişanlına yavşasın bakalım nişanlın da karşılık vericek mi (aklıma başka bir şey gelmiyor)

• bunu sanal ortamdan denedım ama hıc pas vermedı realdendemı yapsam acaba :S

• Sana açıkça dürüstçe yaptıklarını itiraf ediyor ise onunla devam etmenin çok önemli olmadığını düşünüyorum.Ancak en azından karşılıklı başbaşa duygularınızı konuşmanız da fayda vardır diye düşünüyorum.Güven yoksa sevgi olmaz saygı olmaz anlayış olmaz güzel duygusallık romantizm olmaz..Böyle insanların genelin de kalp güzel olmaz!

0|0
    0|0
  • Sen kaç yaşındasın da nişanlısın yahu ?

0|0
    0|0
  • benim sevgilim bile yok ama aynı durumdayız sen en azından nişanlısın elinde benim bu düşünceyle nası olcak bideee

0|0
    0|0
  • Ağzına kürekle mi vursam napsam :/

0|0
    0|0
  • pırasa suyu ıle elma suyunu karıstır ye

0|0
    0|0
  • güvensizlik duygusu bir kere insanın içine girdimi vay haline, eğer sen boöyle yaparsan evlenincede aynı şekilde olur ve otamatikmen kocan seni aldatır.çünkü seni paranoyak olarak görücek yakında böyle devam edersen.

0|0
    0|0
    • offfff :S ben ne yapmalıyım ya bu aksam ona br mesaj attım dayımlra gdeblrmym dıye gt dedı ve ondan ayrıldm bnı basından savıyosn ıstemıyosn dye :S hep böyle salak sacma dsnceler ıcersndym farkına varyorm ama ıcmdekı sese dur dıyemıyormm

• özele geçermisin.

• belkide düşündüğün şeyler vardır. Bunu bilemezsin :) Güven olmadanda beraber ilerleyemezsin :)

0|0
    0|0
  • valla sinem nişanlı olduğunu bilmiyordum ama bu yaşta neden nişanlandınki :)

0|0
    0|0
    • aıleler 4 yıl oldu artık bır adı konsun dedı vede nısanlımın yası bnden byuk zmnı glmstı onun ıcın

• bu sebepten ayrılan kişi birleşir tekrardan beya

• yok beyaa önce benim kendımı toparlamam lazım cock benim kafayı yedıqımı dusunuck artık ama elımde deqıl gercektn :S

• aynisi bende var malesef kendimi şizofren saniyirum :D

0|0
    0|0
  • sen kafana sık .) yok yok sıkma psikoloğa git

0|0
    0|0
  • Belki şurada yaş ile olgunluğu karıştıran birileri vardır.

0|0
    0|0
  • canın sıkılıyorsa boş durma yaramıyor parayonaklık

0|0
    0|0
    • aslında sureklı evde olmam sosyal olmamamda bu duruma bır etken dıyee dsnyorm :S

• anladım arada komşuya geç,teyzenlere git,arkadaşlarınla çık 24 saat mi bakıyorsun 2 saat gezsen yeter

• onu yapyorm okdarda deqılde onn kadar sosyal deqılım yınede

• böyle düşüncelerı bırak ve ona güvenmeye bak :D

0|0
    0|0
  • cevabın soruda aslında. kendine gel kafayı yiyosun.

0|0
    0|0
  • en etkili çözüm ekmek arası peynir yemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dudağını ısırdığın olmamış Büzük dudak gibi durmuş.

0|0
    0|0
  • paranoid kişilik bozukluğu :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...