Babanız karsınıza alıp sizi ikilemde bırakırsaa...

Babanız size ; ya o cocukdan vazgecersin ya da düğününü yapıp seninle bir daha görusmem derse cevabınız ne olursu siz ne yapardınız bu durumda

ama sevdiğinz kişinin hiç bir kötu alışkanlıgı yok sadce Şehir farkı yanı siz ankaralısınız o karadenizli Tek engel bu

Empati

Yorum

Akıl

İhtiyacım var arkadaslar lütfen yardımcı olun

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bacım smdı bu ınsandan ınsana gore degısır sımdı hanı zor durum babana rest cksen vıcdanın pesını brakmak sevgılını bıraksan yıne oyle orta yol bulmaya calısacaksın bı olur yol arıyacaksın

1|0
    0|0
    • Sence orta yolu nasıl bulabilirim ?

• Ben kalp hastasyım kalp kaslarm zayf ve ritim bozuklgu tansyonu da berabernde getrıyor bu kalple doğm bile yapamazsn dedi doktr ..

Bu durmu bilen bir baba blöf neye yarar ?

• bı yol bulunur saglıklıdusunmek gerek

Erkekler Ne Diyor 12

• Hic kimse icin aileni karşına alma hayır duası alınmadan bir evlilik bilmiyorum baba yanlış geliyor sonuçta Allah korusun ama kimse kimseye bir ömrü garanti edemiyor ılerde bir problem yaşanırsa sığınacağın yer yine ailendir o nedenle babayı ikna etme yoluna Gitmelisin diye düşünüyorum nacizane fikrimdir Allah yar ve yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Geçen babamla konuştuk karşısına aldı ve dedi ki; ya o kızla evlenirsin ya da bu diyardan gidersin dedi

Ben de baba Nijerya'ya iç güveysi gidip ne yapıcam dedim?

Galiba haklısın dedi neyse chatroulete devam genç diye de sırtımı sıvazladı

0|0
    1|0
  • baba ahı almak olmaz yoksa o evlilikten hayır gelmez

1|0
    0|0
  • sevdiğim insanı tercih ederdim. pederle bir süre görüşmezdim. ama evlendikten sonra yavaş yavaş yoklardım kapısını. araya hatırlı insanlar sokardım. hele bir de çocuk oldu mu kesinlikle yumuşardı.

1|0
    0|0
  • arkadaşlar olayı karıştırmışn bence yani ana baba hakkı tammada evladın da baba ana üzerinde hakkı vardır...sevdiğine vermek gibi zolmedemez baba evladına ...

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşınızdan tamamen eminseniz babanıza karşı gelin yapın düğününüzü. Babalar yufka yüreklidir, çok geçmeden damadı kabul edecek, barışacaktır.

1|0
    0|0
  • babanı boşver kız evinde anne ne diyorsa o olur :)

1|0
    0|0
  • babamı dinlerdim..

0|0
    0|0
  • babanda sende saçmasınız.

0|0
    1|0
  • Babalar herseyin iyisini bilir.

0|0
    0|0
  • kıza s... cekerim

0|0
    0|0
  • babanı dinle. anne babanın rızası olmazsa mümkünü yok yürümez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baban ve sevdiğin çocuğa karşı ikileme mi? Çok yanlış. Kesinlikle kazanan baba olmalı. Zaten babanın istemediği çocukta vardır bir şeyler. Ne yap biliyor musun? Zamanla çocuğu babana sevdirmeye çalış, o kadar da zor değil. Ama yine de ikilemede sevdiğin çocuğu seçiyormuş izlenimi bırakma. Zaten böyle bir şey olamaz. :)

0|0
    0|0
  • eger razı olmazsanız kımseyle evlenmem de.birde bu gibi durumlarda bir süre sonra razı oluyolar

0|0
    0|0
    • İyi fikir .. ama yaparm düğününü ama birdha sana dönup bakmam kızm varms dye dedi

• ya şimdi o kadar çok ki uzaktan evlenen her bölgeden evlenen duyuyorum hiç mi yok etrafınızda

• Var tabi olmaz mı :( halam örnek verms bir tandklardan baskaları bzi ilglendrmez dıyormus

• Eminim babamın daha mantıklı bir sebebi vardır.

0|0
    0|0
  • bırlıkte olduk de...

0|0
    0|0
    • Vurur beni ::::(

• benım babamda benım sevgılımı ıstemıyo maalesf böle demek zorundaym ama cok korkuyorm aılem yuzume bakmayablr sevglmıde cok sevıyorm ya ne yapcm bılemedm arada kaldm senın gıbı

Yükleniyor...