Pazardan sonra bir tatil günü daha olsa adını ne koyardınız ?

hadi hafta 8gün diyelim...pazar gününden sonra ekstra bir gün daha olcak fakat takvimde yer almayacagı için herkes kendi istedigi adı verecek o güne...biraz uçuk olmuş olabilir ama ne koyardınız gününüzün adını ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• pazarlık koyardım :D

2|1
    0|0
    • anammm yine pembik yine yaratıcı bir cevap :))))

• inşallah uyumuşsundur da bari bu gecemiz güzel geçer :)))

Kızlar Ne Diyor 12

• Adını pazartesi koydumun çocuğu..

0|1
    0|0
    • içim yanar içim kanardaaaaaa isyeeaannnnnn :))) sanırım sendromun agır geçiyor,ama ben birazcık çıktım gibi o duygudan..yarın pazartesi değil, ya degil heralde...laaa yarın pazartesi olmamalıydı yaaa offff :(

• İçelim :((88

• doldur be rose boş kalmasın kadehim, o bir hancı senbi yolcu, içerim ben bu akşamm v.b. bir çok alkol içmeli sıçlamı işemeli şarkıları dinleyelim :(

• kayip gun

ggchtdktfjfjsfyehrehsystayb

sacmalak guzeldir :D

0|1
    0|0
    • özellikle yarının pazartesi oldugunu bildikten sonra saçmalamak daha bir güzeldir :)) bölelikle sendromu atlatacagız hadi yigitlerimmmmm atlatalım şu pazartesini :))

• Pazartesindenöncekisontatilgününüziyideğerlenirinkamiller olurdu.

0|1
    0|0
  • Fransada biz ona RTT diyoruz. Ama maalesef ogrencilerin yararlandigi birsey degil. Calisanlar RTT yapip haftaici birgun izin kullanabiliyor. Genelde ya pazartesi ya da cuma gunu kullanirlar.

1|1
    0|0
  • PazarETI herseyin icine ettiyi icin pazar gunu

0|1
    0|0
    • vayy kelimelerle oynamalar güzel olmuş :)) güzel cevaptı en azından zıbartesi demedin :)

• Salıikiön ;)

0|1
    0|0
  • Ben adını feriha koyardım fglkhjf

0|1
    0|0
    • minim şirekkk çok tatlı bu bebe ya bunu bir daha vurgulamak istedim :))) ferihaya koyan koydu ayyy yanlış anlama yani o ismi diziye koydular amaaaa :( :)))

• Duanla mı doğdum ki bedduanla öleyim nan fogjhlkhgfg

• lan hala buralardamısın sen kapıdan kovuyoz bacadan giriyor git işine gücüne bak pis ögrenciii )))

• Pazar buçuktan pazartesi.

0|1
    0|0
    • pazarondabeş daha güzel olurdu ama :))) yinede saol senin fikrinden çaldım zaten :)

• Huhu, muhteşemsin annem. Harcama kendini buralarda :>

• hem ben bir gözüm kapalı klavyede kullanabiliyorum ki huhuuuuuu şimdi dier özelliklerimide sayardımda kendinden sogumanı istemiyom :)

• pazartesi işte.

0|1
    0|0
  • zıbartesi ahahahah :D

0|1
    0|0
    • herkesin aklında böyle bir isim war ya acaba böle bir gün varda daha adanayamı ulaşmadı :))

• yatar.

şaka şaka.bilemedim

0|1
    0|0
    • yaaaa niye hemen şakayı ciddiyete döktün ki :( hepimiz şakalaşıyoruz burda espirye güldün gülmedin olayı değil,burda pazartesi sendromunu unutmak için yapılan saçmala eylemi :))) boşver saçmalaaa cevabında güzeldi ama :))

• bilgisayar oyununda hissettim kendimi :D

• ben senin yaşam koçunum taam mı ben ne dersem o olcak ilk 5 ay ücretsiz sonraki zaman için ücreti konuşuruz...şimdi kalk bir çay koy içek :)))

• tabiki de zıbartesi :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pazartesi gününün mantığı Pazar'ın bi' sonraki günü olduğu içindir. Sen araya bir gün koyarsan o mantığı bozmuş olursun.

Oldu ki geyik icin sorulan bir soruya böyle fikirlerle gelmek komik. Değil mi?

Pazar ile Pazartesi arasında sıkışıp kalan bir gün olacağı ve temelini -mantığını- bozmayacağım bir isim koymak gerekirse: "Arada" hoş olabilirdi. Veya "Aragün" Gecislik bir gün olduğu için "Güngeç" de olabilir.

Saçmalamak adına baya bi'şey türetilebilir.

0|1
    0|0
    • ağlattın yeminle beni kardeşim...tam p.tesi sendromunu yırtıp geçip unutmuştumki çok agır konuştun beeeeeee yine bana hatırlattın :( hani günler geçerdide dostluk bakiydi?

• Zıbartesi çok saçma oldu ama aklıma yattı :D

1|1
    0|0
    • bugün sınırsız saçmalıyoruz zaten :) pazartesi sendroumunu atlatmamız lazım :)) bence mükkemmel :D

• Evlat acısı gibi oturuyor o ilk gün var ya :/ sonra alışıyorsn ama :D

• alışmak sevmekten daha zor geliyor ama :((( saçmalaya saçmalaya yarının paartesi oldgunu unutcam bu geceee :)

• 8. gün tatil olacaksa yatartesi, olmayacaksa kalkartesi

0|1
    0|0
  • Pazartesi. Çok yaratıcıyım biliyorum.

1|1
    0|0
  • pazardan koyardım adını...pazar...pazardan...pazartesi olurdu

0|1
    0|0
Yükleniyor...