Kapat

Öz güven nasıl kazanılır

Benim bazı insalara karşı özgüvenim hiç yok neden bilemiyorum ama bu böyle Birde sesimin biraz kalınlaşmaya ihtiyacı var ne öneriyorsunuz Dışarı çık sosyalleş demeyin benim kadar hiçbiriniz dışarı çıkmıyorsunuzdur

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sesin kalın olmak zorunda değil zaten. Özgüven dediğimiz şey, sesini doğru tonlarda kullanarak karşı tarafa isteklerini ve itirazlarını tam anlamıyla anlatabilmene yarar. Şöyle bir durum da var, karşısında çok çekindiğin birisiyle konuşurken heyecandan sesinde titreme olabilir.

0|0
    0|0
    • bende bu nu yaşıyorum herkeze karşı olmuyorbazı insanların enerjileri çok farklı kı erkek farketmiyor misal bir dayım var bunun gibi çok insan var

• işte sen orayı anlamıdın otoriter biri değilki dayım korkmuyorum da sadece farklı bir enerji alıyorum ve çekiniyorum işte olay bu yani

• Senin durumu ben çözemedim kardeşim ya kusura bakma, gecen iyi olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• çocukken kaç kez kavga ettin biliyormusun..!

0|0
    0|0
    • 5 6 sefer etmiştim galiba hatırladığım bunla ne ilgisi var

• sayısını hatırlamayacağın kadar kavgaya gşirebilmiş olman gerekiyordu kusura bakma artık çok geç...!

• hiç kavga etmemiş benden daha özgüvenli büssürü insan tanıyorum :))9 bununla hiç alakası yok nedenini biliyorum da çözümü önemli

• sesin belkide özgüvensizlikten kısıktır kendinden emin konuşursan ses tonun değişecektir bence

0|0
    0|0
    • bi kere abimin yanında bir bağarsana dedi onun karşısında rahatımdır bağardım yok çıkmıyor mk ses

• kaç yaşındaısn

• yaşım22 sesim artık böle abim şey diyo diyafram dan konuşsan öyle olmaz diyor da nasıl diyafrmdan konuşcam

Yükleniyor...