Bi ben mi yalnızım? hiç mi kimse yok :(

ben ne istediğimi bile bilmiyorum ya. hayatta sevgilim olmadan duramayacak kadar, arkdşım olmadan çarşıya çıkamayacak kadar, arkadaşım gelmiyor diye yarın dersaneye nasıl gideceğim diye düşünecek kadar aciz durumdayım.. ben ne yaparsam yapayım hep bir tarafı elimde kalıyo. ne yapsam ne desem ne düşünsem iki ucu b.klu değnek durumuna düşüyor. ne yani bu durumda bir tek ben mi varım? bir ben mi yalnzım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ben yanlız değilim fakat bazen yanlız kalmayada ihtiyaç duyuyom sende tam tersi :D

0|0
    0|0
    • nasıl başarıyorsun

• ya sürekli birileriyle takılmak falan sıkıyo açıkcası bal yiyen baldan usanır demişler

• anladım

• bende yalnızım senleyim

0|0
    0|0
  • Sadece sen yalnız değilsin inan!

0|0
    0|0
  • Bu yalnızlık değil, öz güven eksikliği ve çözümü çok basit. KİMSEYİ İPLEME!

Ne zaman diğer insanlar iyiden iyiye aklında kaybolmaya başlar, o zaman normalleşirsiiiiin.

0|0
    0|0
    • nasıl takmıycam bir de onu söylesen.. kızın tekinin eski sevgilisiyle çktım diye beni her gördüğünde arkamdan laf sayıyo ya gelde takma

• Hah şöyleee be ablası... Senden bir tane var, başka yok. Oyunlardaki gibi öldüğünde tekrar da doğmuyorsun. Kendini sev. Kendini kabullen. En önemlisi de, seni öyle kabul edecek insanlarla birlikte ol.

Bol şans!

• çok teşekkr edermmm

• bak bu konuda yalnız değilsin işte. Zamanla bunları düşünmeyi bıraktım. Tek başıma gezip, tek başıma vakit geçiriyorum. Sıkıldım artık

0|0
    0|0
    • yarın tek başıma dersaneye gideceğim. ki yeni bir sınıfa geçtimm ilk günüm yarın.. ordan da çıkıp sinemaya giderim artık napıyım :(

• ablam açlık oyunlarına güzel dedi ama :)

• güzelde. Tam en heycanlı yerinde bitiyo. Küfür ettircek kadar var :)

• yok yok ya asla bende varım artık harbıden içime dert oldu burayada bır arkadaşım olurmu dıye gırmdım ama çogunun var zaten

0|0
    0|0
    • burdaki konuşmaların sonununda nereye gittiği belli oluyo

• reelde yapmayacagım şeylerı burda yapıyorum mesela reelde asla cınsellık yaşamam ve konuşmamda fazla burda cansıkıntısından yazıyorum

• senden cok var

0|0
    0|0
  • hayır bende yalnızım tek değilsin

0|0
    0|0
  • şizofren olunca geçer

0|0
    0|0
  • :D çok mu tüpsizsinn?

0|0
    0|0
    • yok valla.. çok şükür güzel kızım yani etrafmdakiler öyle söylüyo.. bak sorun orda işte. çarşıya çıkıyorum bakıyolar ya kendimi kötü hissediyorum. yanımda arkdşım olduğunda o bakışları görmüyorum

• güzellik görecelidir ...

• :)) sana da yollayalımm

• Kac yasindasin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine güven boşver gerisini

0|1
    0|0
    • defne boşverilmiyor işte

• ayrıldım 1 hafta olduuu

• iyi tamam işte doğru karar vermişsin

• bence ne istediğini biliyor fakat dile getiremiyorsun haydı hep beraber söyleyelim ihihihih

0|0
    0|0
    • :) bekliyorum ne istiyorum ben :(

Yükleniyor...