Matematiği çalışmaktan zevk alan var mı

Ben Matematiği beceremiyorum tüm hocalar tekrar yapın diyo fakat yapmak içimden gelmiyor tekrar edemiyorum ama sınıfta öyle bir yapıyorlarki sanki gece gündüz Matematiğe çalışıyorlar başarının sırrı nedir

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Uff bayılırım :)) Benim bir hocam vardı onun sayesinde matematiği sevmiştim.. Yani her şey sevmekle bitiyor ve yaparım ben bu soruyu diyeceksin ve dalacaksın soruya..Ama çokkkk vahim bir durumdaysan eksi birin karesinin bir olduğunu bile bilmiyorsan yapacak bişi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben ... en sevdiğim ders

0|0
    0|0
  • ben de lise bitene kadar matematiğin msini bilmezdim.şimdi çalışmaktan hoşlandığım tek ders matematik.film filan seyrederken dizimde çözerim bulmaca gibi :)

0|0
    0|0
    • Hala hala çok tuhaf

• Bende öyle Diom ama olmiiir

• olur olur sadece kendine güven ve inat ol biraz

• matematiği yapınca zevk alıyorum da yapamayınca kabus oluyo. başarının sırrı da gerçekten soru çözmek

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir mazoşist olmadım.

0|0
    0|0
  • İlkokulda da kafam basmazdı hala basmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• int e baslayınca mat bitti bende öncesi ii di calısmanın sırrı bilmiyorum diğer dersleri hiç sevmiyodum ne fizik kimya ne de edebiyat coğrafya geriye b itek mat kalıyodu anladığın konudan basla calısmaya yavas git çözümlü örneklerden

0|0
    0|0
  • getir hacı hangi konu ya burada kafayı sıyıran adam var matematıkten tabı bölüm öğrencileri kadar iyi değilimdir ama össye girerken çoğundan fazla yaptığıma emınım

0|0
    0|0
  • iki tür zaka vardır. sayısal ve sözel. insanlar genelde bir tarafa yatkındır. ezberi kuvvetli olan matematiği beceremez veya tam tersi. anlayın işte durumu

0|0
    0|1
  • Ekonometri'ye çalışmaktan zevk alıyoruz biz

0|0
    0|0
  • Bırak çalışmayı duyduğum veya gördüğüm yerde durmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...