Kız arkadaşımın çalışmasını istemiyorum.

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben kız arkadaşımın çalışmasını istemiyorum çünkü çalıştığı zaman hem yoruluyor hemde birbirimize hiç bir şekilde zaman ayıramıyoruz okuyup emek sarfedip yaptığı meslek olsa yine tamam diyeceğim ama kasiyer olarak çalışıyor ve çalışma şartlarından dolayı ne birbirimize zaman ayıramıyoruz ne o dinlenebiliyor nasıl bir şekilde yaklaşmam gerekli lütfen yardım edermisiniz.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Kırmadan incitmeden bitanem çalışmanı istemiyorum çalıştığın zamanlarda çok yoruluyorsun ve fazla konuşamıyoruz seni gün boyu özlüyorum diyeceksin seven sevdiğini kıramaz... :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aylık maaşını ona verirsen işe gitmez.

0|0
    0|0
  • Bu kafayla sen de bi' işe giremezsin.

0|0
    0|0
    • Herşeyi maddiyat olarak görüyorsun benim çok şükür maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok maneviyat daha öncelikli.. Cevabın için teşekkür ederim..

• Önce kafasındaki intibaları boşaltmalı ki tavsiyelerimin yararına olacağını anlayabilsin...

• Okuluna devam ediyor zaten buna hiç bir şekilde müdahale etmiyorum destekliyorum ama bu şekilde bir işte çalıştığı zaman hem kendisi yoruluyor hemde birbirimize zaman ayıramıyoruz bende çalışıyorum oda Pazar günleri dahi çalışıyor nasıl yaklaşmam gerekiyor izin günü haftaiçine denk geliyor ?

• Sevgililer gününde sana hediye alırken parasını babasından mı isteyecek ? Bunu da düşünmek lazım bence saçma deyip geçme

0|0
    0|0
    • Sevgililer gününde ben alırım onun bana almasına gerek yok kendisi yeterli ama hiç bir şekilde vakit geçiremiyoruz :(

• evlenin o zaman

• Bana işini küçük görüyormuşsun gibi geldi. Yorulsada çalışması ve kendini garanti altına alması gerek.Bu zamanda evlilere bile tek maaş yetmiyo. Sen sevgili olarak ona destek olmalısın.

0|0
    0|0
    • Hayır asla işini küçük görmüyorum ama ihtiyacımız yokki emek sarfetse okuyup bir meslek sahibi olsaydı tamam aksi taktirde ne gerek varki destek oluyorum zaten başka ne yapmam gerek :(

Erkekler Ne Diyor 1

• kız kendi harçlığını çıkarıyor,kendi ayakları üzerinde duruyor. sevgilisi de olsan bunu ondan isteme hakkın olmadığını düşünüyrum

0|0
    0|0
Yükleniyor...