Boyum uzamaz mı bundan sonra ?

Arkadaşlar yaş aralığım fazla olmuşta ben 18 yaşındayım . 2 yıldır boy uzatma hareketleri yapıyorum boyum hiç uzamadı süt yoğurt yumurta bunları eksik etmiyorum barfiks esneme hareketleri bir sürü şey yapıyorum haftada 1 basketbol oynuyorum arada maç , koşu yapıyorum boyum 1.71de kaldı . Bu yaştan sonra uzaması zor heralde ? Genetik olarak bitik bir durumdayım abilerim uzun sadece 1.80 boylarındalar yaşları 23 filan .

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşına kadar uzayabilir bir erkek, daha 3 yılınız var derd etmeyin o kadar.Çocukların hepsi baba anneye çekmeye bilir, kimi baba tarafına çeker uzun olu,kimi anneye çeker kısa olur.Bir seferede atmaz boyunuz. Yavaş yavaş uzama durur ama 1.80 olur musunuz o biraz muamma...

0|0
    0|0
    • Bizim sülale kısa genelde bir tek abimgil uzun dayım 1.75 filan o kadar diğerleri 1.60 filan

• 139 lira diyor fiyat ben o kadar vermem yok .

• Bilmem artık siz bilirsiniz. Okudum birkaç yerde yorumları, faydasını gmrenler olmuş ama tabi sizin seçiminiz.Taksitle falan yapmıyorlar mı? Ödeme koşullarını linkte okumadımda...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• genetik hacı kendiliğinden olmalı hiç unutmam annem kısa kaldın diyip duruyordu bana 17 yaşında filandım babanla bir yanyana durun dedi baban 1.75 di ondan 3-4cm kısaydım şimdi bu yıl üniden geldim yaşım 20 annem bidaha dur dedi babamı 2-3cm geçebilmişim yani 177cm oda sanırım 17den 18 e geçerken oldu çünkü lise sondada böleydim yani demem o ki genetik seviyene bağlı

0|0
    0|0
  • Benim boyum 1.81 kilo 75 sporla alakasi yok boyun uzayacagi varsa uzar yoksa uzamaz

0|2
    0|0
  • 23 e kadar uzarsın.2-3 cm anca uzarsın

0|0
    0|0
  • Benim boyum 169, boşver takma kafaya.

0|0
    0|0
    • Ama kardeşim gerçekten 1.85 boya ihtiyacım var.

• Boşver. Kadınlar uzun boylu sevmiyor zaten. 170'e de bulabilirsin. Hem ben senden daha kısayım. Yapacak bir şey yok. Böyle yaşamaya devam.

• 1.71 boyluyum bu yaza kadar uzadım uzadım . Yaşıma bakma sen ;) çok farklı. Uzamazsam eğer fitness salonuna gidicem kas yapıcam . Boyumun uzamasını bekliyorum uzamıyor şerefsiz. Uzasa şimdi zımba gibi olduydum

Yükleniyor...