Trip atması hoşlandığını gösterir mi?

merhaba 2 hafta kadar önce hoşlandğm kişi tam benle konuşacakken görmezden geldim onu. canım başka şeye sııkındı. o da bana küstü. mesaj attım özr diledm cevap dahi vermedi. okulda gördüm dün. selam verdi k birbirimize ama bana karşı çok soğuktu.. naber falan dedim ama kısa cevap lar verdi. sınava girecekmiş. başarılar dedim gülerek. saol falan dedi. sonra çıkınca da uzaktan bakmakla yetindik. sizce bu kadar tribe gerek varmıydı. ben ona büyük bir adım attım bence ondan da bir adım gelirmi artık.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu cocuk senin ondan hoslandgni anladgi icin kendine ozguven gelmistir yani sonraki hamleyi seneden bekleyecektir tavsiyem bence bir kc gun onunla knusma ama bkarken hala ondan hoslandgni belli et dayanamayip gelecektir bence rahat ol.

1|0
    0|0
    • evet ben hoşlandğmı belli ettm fazlasyla ondan böyle olduk zaten. ben normal davranııym bişiy olmamış gibi dimi

Erkekler Ne Diyor 7

• Gösterebilir de göstermeyebilir de...

1|0
    0|0
  • sınava girecem derken o da senin yaptığının aynısını yapmış:D.. yani iki olay yaşanmamış gibi devam ediyorsunuz .eşitlenmiş skorlar :D

0|0
    0|0
    • düzelirmi acaba artık

• kendimi onun yerine koyuyorum ki düzelir diye düşünüyorum.yeni yaptığınız atakla durumu eşitlemişsiniz.bence bir adım daha atmalısınız.zaten sizden hoşlanıyorsa o da bişiler yapar.

• bozulmus olabılır ama buyutulecek bısey değil bazı ınsanlar fazla takıntılıdır hemen sıler olmadık anda olmadık zaman olacakken herşeyı bıtırır o tarz ınsanlarda baslasada bıseler uzun surmez surduremezlerde zaten ufak seylerı buyutmemek lazım asılmayacak sorunlar değil arada bır etkılenme varsa karsılıklı ıletısımle cozulur sadece ondan kaynaklı bır durumsa tabi..

0|0
    0|0
    • çok bozulmuş yani ben anlamadım. neyse ben üstüme düşeni yaptım. hatamı telafi ettiğim için artık uzatmaz sanırım dimi

• normal olarak uzatmaması gerek ben olsam uzatmazdım ama herkezın bır karekterı yapısı dusunce bıcımı var nerde ne tepki vereceği artık onun davranıs bıcımıne bağlı ama genel olarak yasanılan sey bır sorun ıcelığı tasımayacak kadar basıt

0|0
    0|0
  • içine kız kaçmış ,:))))))))

0|0
    0|0
  • kalp bu işte bazen beklemediğin kişilerden aldığn ters tepkiler kötü kırıyo. özür dilediysen başka bişey yapmana gerek yok . hoşlanıyosa eşek değildir heralde iki üç güne düzelir

0|0
    0|0
  • Gelmezse g*t gibi kalırsın :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...