Tanımadığınız(Belki hiç görmediğiniz veya dikkat etmediğiniz) bir erkek size gelse ve şöyle dese;

Biraz utangaç biraz mahcup ama kendinden emin bir şekilde ve arkadaşlarınızın yanından sizi çağırarak , uzun zamandır seni izliyorum ve ciddi anlamda senden hoşlandığımı fark ettim... Eğer sende istersen bana ve kendine bir şans verir misin, seninle tanışmak istiyorum dese? ne derdiniz?_

Fiziki özellikler; 1,91 boy 87 kilo kumral, kirli sakallı, kısa saçlı biri...

(Lütfen kenan imirzalıoğlu falan canlandırmayın, gördüğünüz sıradan bir tip işte) evet ne derdiniz arkadaşlar

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadın gözüyle, genel normlar dahilinde, kendimce değerlendirecek olursam:

1) Arkadaşlarının yanından çağırmak yerine yalnız olduğu bir anda onu yakalaman daha etkileyici olur.

2) Biri gelip bana "Uzun zamandır seni izliyorum ve ciddi anlamda senden hoşlandığımı farkettim" derse, uzun zamandır izleniliyor olmaktan rahatsızlık duyarım ve hakkımda hiçbir şey bilmediği halde benden ciddi olarak hoşlandığını söyleyen kişinin sorunlu olduğunu düşünürüm. Onun yerine arkadaşça yaklaşmak ve onu tanımaya çalıştığını gösteren basit birkaç soru cümlesiyle başlamak, ilgilendiğini gösteren bir kaç bakış, gülümseme daha anlamlı ve yararlı olur.

3) "Eğer sende istersen bana ve kendine bir şans verir misin?" cümlesi baştan sona hatalı. Kadın milletine karşı kibar yollu ama yaptırımcı olmak lazım.

Biraz muhabbet kurup, hayatında biri olmadığından emin olduktan sonra ilgilendiğini öğrendiğin bir alandan yola çıkarak doğrudan konuya giriş yapman daha mantıklı. Mesela resimden hoşlanıyorsa sergiye, müzikten hoşlanıyorsa konsere davet et. Gitmek ister misin değil, müsaitsen GİDELİM de!

4) ASLA senden hoşlandım, hoşlanıyorum deme! Arkadaşça yaklaşıyormuş gibi görün ama karşı tarafta soru işaretleri bırakacak ölçüde de flörtöz ol, samimi davran. Abartılı olmayacak ölçüde fırsatını bulduğunda fiziksel temas kur. Kaşından,gözünden çok mümkün olduğunca karakterine iltifat et.

Ağzın laf yapmadı mı, boyun posun beş para etmez.

Benim önerilerim bunlar.

Saygılar.

1|1
    0|0
    • hepsi doğru şeyler ama genellikle pamuk ipliğine bağlı bu söylediklerin yani en ufak bir potta başlamadan biter gibi... bu söyledikleri için biraz ısrarcı olmak gerek biraz şans ve birazda karşı tarafın merakı ve ilgisi olması gerek zannımca zor geldi. sen ne dersin bu yaklaşımla nereye varılır? :)

• zor değil, özgüven yeterli aslına bakarsan :) Olay özgüvenin olması ve bunu karşı tarafa hissettirebilmekten ibaret. Bir kadının cevabına muhtaç olduğunu kadına hissettirmemek, onun yerine senin istediğin bu, bak ben sana istediğin şeyi sunuyorum fikrini aşılayabilmek :) Biraz kıvrak zeka istiyor belki ama o kadar :) Hani bir laf vardır, güzel bir kadını etkileyemeyecek adam yoktur dünya üzerinde, nasıl konuşacağını bilmeyen adam vardır diye, o hesap :) Dış güzellik değil önemli olan, KARİZMA :)

• Bu arada teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle bişey yapma genelde ters tepiyo

0|0
    0|0
    • hiç denedin mi?

• face kullanmıyorum kardeşim. ne olacaksa reel olmalı diye düşünüyorum.

• iyi şanslar o zaman sana

• utangaç ve mahçup olan biri kendinden emin bir hava sergileyemez.ikincisi uzun zamandır seni izliyorum ve ciddi anlamda hoşlanıyorum kısmını devreden çıkar.onun yerine az önce arkadaşlarınla gördüm seni ve arkadaşcanlısı ,enerjik hoş bir kızsın.gelip senle tanışmak istedim demelisin.

1|0
    0|0
    • işe yarar mi dersin? ama o an her şeyimi sergilerim utanma sıkılma yaşamam zannımca.

• yaa kardeşim bana klup deme...

başıma ne geldiyse o şirret yapılanmadan geldi zaten... eski sevgilimle bu klup olayları yüzünden ayrıldık. hiç hazzetmem böyle etkinlik vb bir şeyler adı altında tanımadığım insanlarla muhattap olmayı... emir almayı vs.

• o zaman sonuçlara razı olacaksın

• Oğlancı mısın lan s*ktir git ! pis gay

0|0
    2|1
Yükleniyor...