Kapat

Ankara'da tenis oynanabilecek yerler hakkında bilgisi olan var mı?

tenis oynayabilecegimiz yerler arıyorum ankarada. saatlik ücret, üyelik, ortam hakkında bilgi verebilir misiniz? birebir deneyimleyen birilerinden bilgi almak istedim şimdiden herkese tesekkürler :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Ankara değil dünyanın her yerinde "tenis kortu" isminde ortasına tül gerilmiş altına halı serilmiş ya da kum serpilmiş mekanlar vardır.

Yaşasın milli sporumuz tenis.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• masa tenisimi saha tenisimi ?

0|0
    0|0
    • saha tenisi

• yok neden yanlış anlayım hani hep hülya avşar başında bandajla oynar dururya ordan aklıma geldi :))

• :) anladım

• tenisi bilmemde ama ankarada yüzülecek yer çok onu biliyorum melih gökçek sayesinde angaranın pugları :)))

0|0
    0|0
  • bende tenis oynamak istiyorum.bizim buraya gel birlikte oynuyalım.ankara üniversitesinin içinde var.yarın gel gidelim kayıt olalım

0|0
    0|0
    • dalga geciyor olmalısın hem ben Ankara dısından yani üni. dısından sıkıntı sanırım

• zamanım yok ama bununla cok rahat igilenebilrsin hevesli bir arkadasını daha al yanına cat pat baslarsınız:) iyi gecelr

• arkadaşım yok:( oynamaz kimse:( offfffffff

• ben hiç gitmedim :( bana öğretsen ya tenis oynamayi yaaa bak merak ettim şimdi haa

0|0
    0|0
  • ivedikde metro istasyonunun ordaki ziraat bankasının tesisi gibi bişey var..ordada oynanabiliyor...karsınızdan metro geçerken dikkatiniz falan dağılıyor o ayrı...

0|0
    0|0
    • ziraat bankası tesisi mi peki faydalanmak için ne gerekiyor ki? bir bilgin var mı acaba?

• soğukta tenis mi oynanır ya :D Ankara uninin var dışardan alıyorlar mı bilmiyorum tandoğan kampusunde güzel hocalar falan da iyi. ben gitmedim arkadaşlar gidiyordu.

0|0
    0|0
    • ya kapalı sahalarda var ama Ankara da var mı bilmiyorum tabiki:D

• genelde odtü işin içine girince kendilerinden başkasını sokmuyorlar ayrı bir gezegende yaşadıkları için :D belki tanıdık vasıtasyla girebilirsin.

• anladım ben cok gittim otdüye ama cok sıkıntı olmadı.. belki bunlardan faydalanabilmek için gerekebilir bilmiyorum ki:)

• Gençlerbirliği tesislerinin yanında var.

0|0
    0|0
  • Melih başkan nasılsa twitterda dır Ona sorsana :D

0|0
    0|0

• Köşede olacaktı

0|0
    0|0
  • bzim sitede kort var saati 10 tl'ya sokarım seni :))

0|0
    0|0
  • Gazinin kampüsü var gölbaşında oraya gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • üniversitelerin alanları vardır

0|0
    0|0
  • Il bankasi lojmanlarinin asasinda var...demet evlerde otobus kalkiyor oraya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...