Ankara'da tenis oynanabilecek yerler hakkında bilgisi olan var mı?

tenis oynayabilecegimiz yerler arıyorum ankarada. saatlik ücret, üyelik, ortam hakkında bilgi verebilir misiniz? birebir deneyimleyen birilerinden bilgi almak istedim şimdiden herkese tesekkürler :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Ankara değil dünyanın her yerinde "tenis kortu" isminde ortasına tül gerilmiş altına halı serilmiş ya da kum serpilmiş mekanlar vardır.

Yaşasın milli sporumuz tenis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• masa tenisimi saha tenisimi ?

0|0
    0|0
    • saha tenisi

• yok neden yanlış anlayım hani hep hülya avşar başında bandajla oynar dururya ordan aklıma geldi :))

• :) anladım

• tenisi bilmemde ama ankarada yüzülecek yer çok onu biliyorum melih gökçek sayesinde angaranın pugları :)))

0|0
    0|0
  • bende tenis oynamak istiyorum.bizim buraya gel birlikte oynuyalım.ankara üniversitesinin içinde var.yarın gel gidelim kayıt olalım

0|0
    0|0
    • dalga geciyor olmalısın hem ben Ankara dısından yani üni. dısından sıkıntı sanırım

• zamanım yok ama bununla cok rahat igilenebilrsin hevesli bir arkadasını daha al yanına cat pat baslarsınız:) iyi gecelr

• arkadaşım yok:( oynamaz kimse:( offfffffff

• ben hiç gitmedim :( bana öğretsen ya tenis oynamayi yaaa bak merak ettim şimdi haa

0|0
    0|0
  • ivedikde metro istasyonunun ordaki ziraat bankasının tesisi gibi bişey var..ordada oynanabiliyor...karsınızdan metro geçerken dikkatiniz falan dağılıyor o ayrı...

0|0
    0|0
    • ziraat bankası tesisi mi peki faydalanmak için ne gerekiyor ki? bir bilgin var mı acaba?

• soğukta tenis mi oynanır ya :D Ankara uninin var dışardan alıyorlar mı bilmiyorum tandoğan kampusunde güzel hocalar falan da iyi. ben gitmedim arkadaşlar gidiyordu.

0|0
    0|0
    • ya kapalı sahalarda var ama Ankara da var mı bilmiyorum tabiki:D

• genelde odtü işin içine girince kendilerinden başkasını sokmuyorlar ayrı bir gezegende yaşadıkları için :D belki tanıdık vasıtasyla girebilirsin.

• anladım ben cok gittim otdüye ama cok sıkıntı olmadı.. belki bunlardan faydalanabilmek için gerekebilir bilmiyorum ki:)

• Gençlerbirliği tesislerinin yanında var.

0|0
    0|0
  • Melih başkan nasılsa twitterda dır Ona sorsana :D

0|0
    0|0

• Köşede olacaktı

0|0
    0|0
  • bzim sitede kort var saati 10 tl'ya sokarım seni :))

0|0
    0|0
  • Gazinin kampüsü var gölbaşında oraya gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • üniversitelerin alanları vardır

0|0
    0|0
  • Il bankasi lojmanlarinin asasinda var...demet evlerde otobus kalkiyor oraya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...