Sizce doğru olanı mı yaptım??

Eski sevgilim çok çapkın bir tip.Ama ne olursa olsun bana hep geri dönüyo her zaman.Bu seferde dönmek istedi geçen gün mesaj attı daha ayrılalı 1 ay olmamıştı ama ben bunu internetten falan hep takip ettim kızların fotoğraflarına falan yorum atıyodu sürekli yavşak yavşak sonra kızlar mesaj atın falan yazıyodu hep.Sen bana niye mesaj atıyosun yavşadıkların yüz vermedimi dedim oda onları ciddiye alma öylesine yazıyorum falan dedi bende*git dedim.Sizce iyi mi yaptım? Hepsini öylesine yazıyorum diyo böyle bişey olabilir mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ah canım benim hala bir umut besliyorsun dimi. demedi deme hiç uğruna ziyan olcaksın

0|0
    0|0
    • umut beslesem*git demezdim :D

• evet ayrıca beni 2 defa aldattı napiyim sövmesemiydim

• iyi tamam. üçüncü kez aldatması için cevap ver

Erkekler Ne Diyor 4

• tepkin doğru ama kandırılmaya açık bir yapın var seni kandırabilir dikkat etmen gerekiyor. Hem öylesine yazmak nedir ?

0|0
    0|0
    • Ne biliyim amk ciddiye alma diyo bunlar ciddiye alınmazmı yaa

• anladım sağol yorumların için :D

• Çok iyi yaptın helal olsunn :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın panpa

0|0
    0|0
  • Doğru yapmış olsan bile kimin neyin doğrusuna göre herkesin doğruluk anlayışı farklıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sallıyo ya öylesineymiş. diğer kızlar onun ne kadar yavşak olduğunu anlayınca yüz vermedi oda tek kalmamak için yine sana döndü. sende her seferinde saf gibi kabul ettin. neyseki bu sefer akıllanmışssın yanlış anlama sana hakaret etmek amacıyla demiyorum bunları. Sakın bir daha kabul etme her yalnız kaldığı zaman kullanabileceği biri haline gelme

0|0
    0|0
  • ne zor dersss ya iğrenç sekreterlkte de neden veriyolarsa bu dersi bende görmek zorunda kalıyorum :(

0|0
    0|0
    • what

• ayy :D :D çok pardn sorular karısmıs canım

senin soruna rastgele girmişken söliyim

iğrenç bii kişiliğe sahip o sevgilin erkek dediğin ağır olur biraz ondan hiç bir halt olmaz tatlış en iyisini yapmıssın yapış yapış sıkıcıdırda o . diğer kızlar yüz vermedkçe gelir sana

• sğaol canım :)

Yükleniyor...