Flört ettğiniz sevgilinizin en yakın kankasının tokalaşması..

4 lü taklıyorduk sonra vedalaşırken sevglim kankasının kız arkadaşının uzaktan elini sktı o sırada sevgilimin kankası geldi yanağıma böyle erkeklerin selamlaşması gibi yanağıma yanağnı dokundurdu bende kaldım öyle sadece elimi uzatmştm ama sevglim görmedi o sıra sizce benmi abartıyorum yoksa bir erkekle bir kızın böyle tokalaşması normalmi ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• normal bence arkadaşlarımla böyle tokalaşırım kız erkek farketmez

0|0
    0|0
    • hımm sevglisi yanındaykende mi peki ?

• herşeyden nem kapmayın ya bişey yok bunda :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Normal değil onlar fantazi yapıyor o seni alacak erkek arkadaşın diğerini.

0|0
    0|0
  • adam yaladı mı ki seni? nesi anormal geldi?

0|0
    0|0
    • sevglimle onun sevglisi sadece öyle vedalaşınca ne blim ben öyle yapnca kendmi kötü hissettim.

• sevgilin çekindiği için öyle davranmış. aslında doğrusunu da yapmış. ama bu kadar takılma, normal bir durum.

• pekii

• bazısı samimiyet göstergesi olarak öyle yaklaşır. sorun yok.

0|0
    0|0
    • yani samimyetme güvenerek mi böyle yapmıştır diyorsun ? sonçta ilk kez 4 lü takıldık yeni tanıdım cocuğu yani

• evet kızlarla arası iyi olan bir erkek doğru orası. ama birumutvardada haklılık payı var. benim sevglim yanağnı dokundursa kıza ben snir olurdum açkcası ama sadece tokalaştı.

• abartmayın bu kadar ya ne sevgiliniz yanınızda sonuçta..bu kadar takıntılıysanız ilerde çok daha büyük sorunlar çıkar.. o kim bu kim o niye elini tuttu bu niye öptü bu niye sarıldı.. sevgililik dışında da insanların içinde sevgi var abartıya kaçmadığı şekliyle insanlar bunları yaşar.

• koycaksın orda istemedigini kaçır kendini . iyi görmemiş

0|0
    0|0
    • valla o an napcağmı bilemedim aynen bencde görmemesi daha iyi.. ve ilk defa görmüştüm yani o cocğu okdar tanışmda yokki aramızda öyle yapması ondan tuhaf geldi bana.

• hayır bu normal değil abisii

0|0
    0|0
  • kafayı yemişsin sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gayet normal bir şey.

0|0
    0|0
  • Cok Normal bence

0|0