İyi öpüşen kız hakkında ne düşünürsünüz ?

Cok fazla opusmememe ragmen ıc gudulerımın sesı dınleyıp ıyı opusuyorum.yanı ıyı opusuyomusum .sırf bunun yuzunden erkek arkadasım opusmemızden bı saat sonra falan kavga cıkardı.butun erkekler boyle mı dusunur ? Iyı opusen kız coook mu opusmustur ? Sızde kızar mıısınız bu duruma

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak bişey diyim ..eğer kız arkadaşın iyi öpüştüğünde kasıklarına kadar hissedersin bu çok öpüşmeyle alakalı değil kusura bakma erkek arkadaşın da malmış...dudak yapın öpüşme sitilin nefesin dokunuşun ...her şey kombin olmalı biri eksik olsa olmaz ama iyi öpüşmek ne katar sana onu bilemem bilmelisinki erkekler pek öpüşmeyle ilgilenmezler ,öpüşmek daha çok sevişme isteğinini ölçmede kullanılır :))))

• olur kabul... :))

• Obaaaa :D Senı erkeklerın sozcusu ılan edıyorum.Erkekler ne ıster ? Falan ahahhaa

• Erkekte başlatıcı olma piskolojisi vardır yani karşısındakini o azdıracak o heyecanla dıracak en istekli o olacak faln çoğumuz böyleyizdir sen bu yüzden hep ofsayta düşüyorsun ..birazda tecrübe seni dondurma yiyişini görüp elindeki dondurmayı skne sürmesi lazım böylede açık açık söylüyorum ..bak evlensende e böyle cidden sen biraz azgın ol kıyamet kopar senn gözüm dışardamı ..lan bense lpgo gibi hissediyorm. Aq. Evirsen çevirsen aynı şekilde birleşir az heyecan ya yok işte

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• Yatakta da beni mutlu edebileceğini düşünürüm.

• İyi öpüşeni anlamak için kişinin daha öncesin de birçok kişiyle öpüşmesi gerekir. Bu da kişiye göre değişir. Kimi sadece dudak kenarından öpülmesinden hoşlanırken kimi de ağzının içine dilin sokulmasından veya dilin emilmesinden tükürük alışverişinden memnun olabilirBen hepsini yapıyorum dersen aferin sana.

• Ilk boynundan optum yukarı cıktım ensesınden tutup dudagını optum.Benım ılk oldugundan kalbım cok hızlı atıyodu bu yuzden cok yavaas opup hafıf gerı cekıldım optum gerı cekıldım az bı sure.nefes verdım dudaklarına. alt dudagımı dudagına surttum alt dudagını yaladım falan ole ole ıste .Ilk opusmem oldugunu bıldıgı halde o da bı saat sonra bana bagırdı yalan soyledıgımı falan soyledı opusmusum ben daha once oyle dıyo.sınırlerımı bozdu.halbukı hosuna gıtcegını dusunmustum

• Kızmam.

• İlk kez öpüştüğünü anlayacak kadar tecrübem var.

• Kızın ılk opusmesıyse suphelenır mısın pekı bu daha once de opusmustur dıye

Kızlar Ne Diyor 2

• O nerden biliyomuş iyi nasıl kötü nasıl olur? Böyle gerzek erkekler yüzünden ne yapacağını şaşırmış kız kaynıyor ortalık.

• Evet.keyfımı kacırdı resmen.

• Tecrübeli diye düşünürler.

Yükleniyor...