Unutamadığınız Öğretmenlerle Anılarınız :)

Başlık her şeyi anlatmış benim çoooooook var. bu mesleği belki de bu güzel öğretmenler sayesinde seçtim. Hadi bakalım sizler de öğretmenlerinizi anın ve ulaşabilirsiniz ulaşıp kısa da olsa öğretmenlerinizin öğretmenler gününü kutlayın emin olun çoook sevinecekler :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bize 2. sınıfta gelmişti, 5. sınıfa kadar okutacağını söylemişti. 4. sınıfta, özel okuldan teklif aldığı için gitti. Sözünü, parayla sattı yani. 13-15 sene oldu konuşmam hala. Geçenlerde 1 ay olmadı daha, ilkokul arkadaşımın düğününde denk geldik. Bizimkiler hemen yanaştı onun yanına "Hocam hoşgeldiniz" bıdı bıdı... Ben bakmadım bile.

15 dakika sonra benim yanıma geldi. "Nasılsın" diye muhabbet etmeye çalışıyor 15 sene sonra. "Teşekkürler, ben sizinle konuşmak istemiyorum ama" dedim. "Neden?" dedi. "Tamam uzamasın konu, Zeynep anlatsın" dedim. Zeynep de "hocam siz 4. sınıfta gittiniz..." diye girdi konuya, o anladı zaten. Açıklama yapmaya başladı. "Açıklama yapacak bir şey yok. Tamam sorun değil" dedim. Üstüne bi' de "Bak ben, beni arayanlarla görüşüyorum ama" falan gibi saçma sapan bir şey söyledi. Sinirlerimi zıplattı. "15 senedir görüşmedik, burda kaşılaşmasak bi' 15 sene daha aramazdım sizi zaten" dedim.

Bizim çocuklar Ovv... diye arkaların döndüler.

"Bu kadar." dedim. Diğer çocuklara attım topu. Onlar muhabbet ettiler. Sonra tek tek ayrıldılar masadan, sağa sola dağıldılar. Ben de gittim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sene 2003; dersanedeyim.

Türkçe hocası örnek veriyor cümlenin öğelerini bulmak için

Örnek de akılda kalıcı, dikkat çekici olsun diye absürd bir şey

Adam cümleyi kurdu kurdu sonra tıkandı

Tıkanıklığı ben giderdim.

Ama nasıl

Hocanın cümlesi:

"Horoz Sabri, Sarı Tavuk Leylayı bırakıp Kırmızı Tavuk Necla ile çıkmaya başlayınca .."

Cümlesi yarım kaldı.

Ben de fırladım

Sarı Tavuk Leyla Yumurtadan Kesildi...

Haksız mıyım.. Benim de aklıma bu geldi.

Söyledim.

Gerisini siz tamamlayın..

2|0
    0|0
  • Yok malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...