Yeni tanıştığınız biri o gün yanınızdaki kız arkadaşınızın numarasını isterse?

Ortak bir arkadaşımız (erkek) beni ve yanımdaki kız arkadaşımı kendi arkadaşıyla tanıştırdı ben çocuktan hoşalndım öyleki sanırım o da benden hoşlandı gezdik dolaştık yakınlaştık ertesi gün bana buluşalım deyip yarım saat sonra işi çıktığını söyledi sonra da bizi tanıştıran çocuktan kız arkadaşımın numarasını istemiş ve arkadaşımı arayıp konuşmuş normal olarak...böyle birşey yapması bana çok tuhaf geldi açıkçası sanırım aklı kız arkadaşımda kaldı ben ilgilenince de benle devam etti kafam baya karıştı açıkçası kız arkadaşımda o çok insan canlısı iyi bir çocuk bu nedenle beni aradı sordu dedi.Ama ben bu saatten sonra çocukla görüşmek istemiyorum.Haksızmıyım abartıyormuyum?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bundan ibaret değil mi? Tanış hoşlan ama o hoşlandı ya da hoşlanmadı arkadaşımın numarasını da istemiş ne yapmalıyım? Sen bu yaşta düşünemiyor musun böyle bir karakter yoksunu ile merhabalaşmanın dahi gereksiz olduğunu?

0|0
    0|0
    • konuşmıcam zaten bitmiştir.herşey bunlar değil merak etme öyle olsa bir senedir yalnız olmazdım yalnızlıktan korkmuyorum alıştım da biri olsa da olmasa da farketmez

• haklısın zaten bende söyledim ilgilenmeyecegimi

• Evet ama bu soruyu soran 18 yaş olsa anlarım ama sen 29 sun ve çok şey yaşamış görmüş olaylara şahit olmuşsundur. Hala bu soruyu sorman garip değil mi? 29 yaşında bir kız bence 18 yaşındaki kızdan daha akıllı ve mantıklı davranır. Olgun ve olayların bilincinde olur. Farkında olduğu durum için ne yapması gerektiğini bilir.

Erkekler Ne Diyor 8

• ekmeğinize bakın şükredin

0|0
    1|0
  • oda baya maymun ıstahlıymıs yılın abaza odulunu takdım etmek lazım kendısıne

0|0
    0|0
  • 3 tarafı kızlarla çevrili, kafası karışık erkeğe ''yarım adam'' denir...

0|0
    0|0
  • Abartmıyorsun salla geç öyle kaypak adamları

0|0
    0|0
  • biz bitane bulamıyoz millet ikisi bir arada deneye yanıla götürüyo mk

0|0
    0|0
  • Haklısın ve abartmıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kızarım böyle bir şeye.