Çok sevdiğiniz hoşlandığınız ama açılamadığınız bir bayana kısaca ona olan hislerinizi nasıl anlatırsınız?

Çok sevdiğiniz hoşlandığınız ama açılamadığınız bir bayana kısaca ona olan hislerinizi nasıl anlatırsınız? her yönden cinsel ve duygusal olarak

Güncellemeler:
Sorularıma lütfen ODUN'lar cevap vermesin

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bi çay içekmi de :O

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer söyleyemiyorsan yazarak dile getir..

Söylemeye cesaretin varsa ben senden çok hoşlanıyorum ya da beğeniyorum de.

Açık açık konuş anlayacağın :)

0|1
    0|0
  • Önce her zamanki gibi iltifatlar ediyorsun bir dizi sonra da şimdi ben gidecek olmasaydım da birkaç kez daha buluşmuş olsaydık sana aşık olurdum diyorsun ama çok geç kalmış oluyorsun işte

0|0
    0|0
  • cinsel olarak mı, höh!

0|1
    0|1
    • Öyle deme kız, basıyolar eksiyi, bende böyle dedim yapmadıkları kalmadı :DDD

• ben direk söylerim saklayamam.

0|1
    0|0
  • kadınlar %90 anlıyo zaten, anladığında istemiyosa seni kendinden uzaklaştrırdı zaten git konuş önce bir iki yokla sonra açıl :)

0|2
    0|0
  • Önce duygularını belirt direk cinsel dürtülerini ortaya koyarsan yanlış anlaşılırsın.

0|0
    0|0
    • çok şugar dudakların war. tam ısırmalık. sanki yemek yapıyorum ::):))):):)

Erkekler Ne Diyor 23

• ben sana bişi diyimmi dostum plotonik olmak aşkı dahada körüklüyor ve gerçekten şuda bir gerçek plotonik aşk gibisi yok şu dünyada... ama istediğine ulaştığın zamanda rüya bitiyor... malesef böyle .. sorunun cevabına gelirsek eğer ilk başda kılık kıyafet ve temizliğine önem vermen lazım en önemlisi imaj sorunu imajın nasıldır bilemem ama mutlaka iç ve dış temizliğin iyi olsun ve bakımlı ol her zaman 1. puan önde başlarsın onu dinle her zaman son kelimelerini onaylarcasına kafanı salla ve gerekten ilginçmiş ama sana hak veriyorum de bu işe yarar ve sonuç olarak kadın bakacak temizsin bakımlısın hayatı yaşamayı seviyorsun iyi bir dinleyicisin ve değer veriyorsun kız bu sefer sana haraketlerinle belli eder baktın bişi olmadı :))) son çare direk imakar sözlerle belli et niyetini:))) ammma uzun yazmışım ya :D

0|0
    0|0
  • daha geçen hafta yemekhane çıkışında bir kıza ''selam telefon numaranı verir misin'' dedim neden dedi, ''sapığın olurum her gün evlenme ederim'' dedim güldü, benimkini istedi , o akşam konuşmaya başladık hayırlısı bakalım şu an tam gaz devam ^_^ 25 yaş ve üstü bu kadar cıvık olamıyo tabii

0|2
    0|0
  • Ula dayı

O avatarındaki ibinenin evladı ne yapıyor öyle ? Helada karıyı gözetliyor değiştir onu çabuk

Bu arada bir kadına açılmak nedir abicim ya.. Yok yok o işlerden ben anlamam

Beni düzgün kız bulmaz zaten. Nerde anasının babasınn zaptedemediği ipini kopartmışl kız var bana denk gelir

0|1
    0|0
  • Hisler anlatılmaz. Yaşatılır. Konuşarak olmaz bu iş.

0|1
    0|0
  • Bir sürü şey yazdım sonra hepsini sildim. Şairliğin lüzumu yok aslında. insanın şansı olacak bir kere .. Ötesi yalan .

0|1
    0|0
  • niyetini belli et, daha sonra zaten eğer gönlü sende değilse mesafe koyar koymazsa yavaş yavaş açılırsın.

0|1
    0|0
  • bir şey söylemedim anlatmadımda soğudum ama hiç bir bayanın yanında onun yan ındaki gibi olmadı m öyle gitti olay

0|0
    0|0
  • bakışlarım ve hareketlerimle belli ederim

0|1
    0|0
  • I LOVE YOU ! :D

0|1
    0|0
  • Oğlum cinsel olarak açılmak ne demek nan :DDD ?

- Şeyyy eee, biz, şey yapsak, yani kalçan diyorum, şey gibisin, kum saati gibi, bir öyle bir böyle çeviresim var seni.

- Ne diyoshun yhaa ? O_o

- Hoşlanıyorum lan, ama cinsel olarak.

0|0
    1|1
    • sen karıları bırak git erkeklerden iste birkere kesin verirler a.q sana

• Gerizekalı mısın taklit mi yapıyosun ? Ne alaka şimdi. Demek istediğim cinsel olarak hoşlanmak nedir yani, seks objesi olarak mı bakıyosun direk :) Makarayada hiç gelemiyosun :) Neyse sağlık olsun...

• yaptığım güncellemenin sizin ile bir alakası yok kusura bakmayın

• bir mektup yazar kapısının önüne atarım veya bir şekilde ulaştırırdım.

0|1
    0|0
  • aynen çok güzel bir konuya parmak attın

0|1
    0|0
  • Hic kafami cevire, tam goz bebeklerinin icine bakarim umut verirse dahada beklemenin anlami yok

0|1
    0|0
  • her hissimin baş harfini söylerim

0|1
    0|0
  • cinsel konuda konuşacağım diye kendimi cesaretlendiririm. Yeterince cesaret patlaması yaptımmı duygusal konuşmaya başlarım. Daha sonra zaten kendisi çözülecektir :)

0|0
    0|0
  • Niyetimi bellli ederim.

0|0
    0|0
  • ben de 2 senedir nasıl yapcam diye düşünüyorum ama bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ne alınganmışsın ya :D Bana özel güncelleme mi yapıyosun bide abi :) Peki özür dilerim ne diyim, gönlün olsun, odunda olayım sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Kızlar biraz tuhaftır çıkacağı varsa bile çıkmazlar terslerler adamı. yakın yakın yalama yalama yaklaşacaksın taki artık oda seni isteyene kadar ama seks olayı farklı o an gelmişse bir şey söylemeye gerek bile yoktur direkt seks.

0|0
    0|0
  • Genelde damla damla biriken ilgi ve alakam bir anda koca bir okyanus gibi üstüne boşalır . Yapılan sıkı bir itiraftan sonra herşey kendine haline bırakılır

0|0
    0|0
  • dostum açılamadığınız birine nasıl açılırsınız diye soruyosun.sence de tuhaf değilmi?

0|0
    0|0
  • Samimi ol.ağzını yokla. o zaten sana cevabını belli eder...

0|0
    0|0
  • Eger soylemezsen bır yolunu bulup acı cekersın ama soyledıkten sonra rahatlarsın bende yasadım bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...