M.P ANTALYASPOR-FENERBAHÇE / 19:00 YAYIN : LİG TV

Akşam oynanacak olan medical park antalyaspor-fenerbahçe maçı sizce nasıl sonuçlanır yorumları alalım..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla bir galatasaraylı olarak Aziz Yıldırıma tayiibin yaptıklarından sonra fenerin bu sene şampiyon olmasını bir nebze istiyorum.Camia olarak buna ihtiyacınız var.Dik duran başkana buradan saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe Antalya'ya göre çok daha üst düzey bir takım yenerler bence ama puan farkı açısından umarım berabere kalırlar

0|0
    0|0
  • tüpçü kafa ne diyorsa o olur

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• antalya yeniden yapılanma sürecinde baya iyiler ama fenere dayanamazlar bariz bir hata kırmızı falan olmazsa ms 2 olur ama kg var beklentim yüksek, 1-3 veya 1-2

0|0
    0|0
  • Belli olmaz maç sonucu. Fenerbahçe alır gibi.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kaç farklı kazanır sorusuna 2 ya da 3 farklı kazanır diyorum. Türkiye liginde bizi durduracak takım yok

0|1
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • gene 90.dakka

0|0
    0|0
  • fenerbahçe rahat kazanır,karşımızda hiçbir takım duramaz türkiyede.

0|0
    0|2
  • bursa maçındada son dakkada attınız ve faul yoktu orda biraz torpil kokuyo hakemler sizi seviyo bu sene inkar etmeyin artık bunu ha sadece size değil diğer takımlardada oluyo bu durum ama sizde daha cok belirgin bu durum özellikle son dakikalarda atmanız akıllara bişeyler var mı sorusunu getiriyor bence :)

0|0
    0|0
  • feNerasyona sormak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...