Bedava alsam ayıp mı olur (Karbonhidrat tozu)

Hocamızda karbonhidrat tozu var ben kullanmak istiyorum kilo almaya çalışıyorum alamıyorum hocada varmış toz 150 liraya almıslar duruyomuş evde kullanmıyormuş ben dedim hocam kullansam olur mu sizle birlikte dedim olur dedi hocam neyse yav pahalı dedim şimdi siz para vermişsiniz dedim yok yav 1 ay kullan farkı görürsün dedide benim için buruk kaldı ne yapsam ki ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• nerde beleş oraya yerleş neden ayıpmış

0|0
    0|0
    • O parayla almıs ya şimdi bende elinden alıyomuş gibi olur 150 liraya almıs sonucta.

Kızlar Ne Diyor 3

• Boyle seyler kullanmayin zararli cunku. O tozu birakinca yine kilo vermeye baslarsin tipki zayiflamak icin kullanilan hap ilac toz cay gibi. Dogal yollari dene

0|0
    0|0
  • pekmez ibi şeyler ye iştah açıcı bide akşam yemek ye hep pilava yoğunlaş bisküviye falan

0|0
    0|0
  • Yok ya tamam demişse takma

0|0
    0|0
    • 1 ay kullan farkı görürsen devam edersin yoksa kesersin demişti . Şimdi ayıp oldu diye düşündümde ben

Erkekler Ne Diyor 1

• doğal yollardan almaya çalış kilonu , bu tarz tozlar ve proteinler takviyesi , karaciğer ve böbreklere büyük yük , ilerde sıkıntı çıkarır

0|0
    0|0
    • 3 litre su içersen günde sıkıntı olmuyor kardeşim fazla yüklenmem zaten toz sıkıntı yapıyor . İhtiyacımın 4de 1 ini karşılayacak sadece

• Valla pek bilmiyorum ne sever ne eder dur bakalım biraz düşünüyümde bişeyler yapacaz artık :D

• düşün bakalım bulursun

Yükleniyor...