Komşularınızla iyi geçiniyor musunuz? Komşularınızla aranızda geçen ilginç olaylar var mı?

Komşu komşunun külüne muhtaçtır derler. Siz komşularınıza iyi geçiniyor musunuz? Benim üst katta oturan komşumun evde at koşturduğunu düşünüyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hepsinden nefret ediyorum ilginç olayda gece yarısı saat 1 gibi dışarda oturuyorlar bende konserden geldim içkiliyim sarhoş olmuşum :D bu arada ilk ve son içkimdi :D sevmem asla neyse bana iyi şeyler söylüyorlar normal konuşuyorlar ama sarhoşluk işte :D bi kavga ettim orda bağırdım çağırdım acayip acayip hareketler falan :D sonra içkili olduğumu anladılar çok takmadılar beni :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Pazar sabahı, üstteki ayıoğluayının bangır bangır Ahmet Kaya dinlemeye çalışması.. Benim yataktan kalkıp, kanlı ve pörtlemiş gözlerle kapısına gitmem. Kapıyı açar açmaz, kafayı burnuna gömmem, ardından yumruklarla ayakkablığın içine sokmam.. Sonra da hiç bir şey olmamış gibi eve gelip, geri yatmam..

Normalde, herkesle iyi geçiniyorum, kapının önünde oynayan komşu çocuklarını kucaklayıp bakkala bile götürüyorum. Ama bu ayıoğluayı ailesine gıcık oluyorum arkadaş..

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin =) çok sinir bozucu bir durum özellikle iş dönüşü eve geldiğinizde huzur ararken bu durumla karşılaşmak çok kötü...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi geçinirim başıma gelen olay akıllara zarar bi durum alt kat komşumuz siz evde yürüyormusunuz demişti bende yoo ne yürümesi uçuyoruz dedim bu gerçek ten oldu

0|0
    0|0
  • Ya benim şu an oturduğum yerde komşu değilde sinsi düşmanlar var resmen herkes herkesin arkasından konuşuyor.Daha geçen gün komşumuzla kavga ettik bazı insanlara insan demek hiç bin şahit lazım resmen ya

0|0
    0|0
  • Adına üzüldüm. Apartman kültüründen uzak insanlar böyle densizlikler yapıyor maalesef. tavana oklavayla vur, biz küçükken babam öyle yapardı ve sesler bir süre de olsa kesilirdi.:)

Allah tan böyle anlayışsız komşularım yok. Gayet normal ve sessiz bir apartman.

Hatta haftasonları kaldığım da sucuk yapıp getirenler bile oluyor.:)

0|0
    0|0
  • Çok iyi olduğum komşularım var. Ne zaman bir şey lazım olsa gelirler. Misafir gelecek olsa anneme yardıma gelirler vs.. İyiler yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...