Şampiyonlar liginde olası Bayern münih-Real madrid eşleşmesinde?

Bana göre Şu an en iyi iki takım, ilerleyen turlarda olası eşleşmede Hangi takımı favori görürsünüz,nedenleri?

• Real madrid
    0% (0)20% (1)14% (1)Oy Ver
  • Bayern münih
    100% (2)80% (4)86% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern Munchen'i şanslı görüyorum adamlar çok formda daha dün borussia dortmund'u da 3-0 geçmişler.izlemedim gerçi maçı ama dortmund gibi bir takımı hem de kendi sahasında farklı yenmek kolay iş değil.geçen sene avrupanın en iyi kadrosunun bayern'de olduğunu düşünüyordum.bu sene de kadrolarını bozmadılar hatta güçlendirdiler özellikle götze çok kalite bir oyuncu.hoca değişikliğinden sonra oyun felsefelerinde farklılık olsa da bu kadro her türlü sistemi götürecek kalitede.favorim bayern munchen şampiyonlar ligi için bu sene de

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum en iyi kadronun,en iyi futbolu bayernin oynadıgınıda dün real madridde çok iyi top oynuyor fena topladılar,isco ,bale,benzema,ronaldo gibi hücum hattı illara ve alonso gibi çok çok iyi ön liberolara sahipler peki bişi sorucam hangi takım oyuna hüküm eder ?

• bana göre burada bayern münih dahada agır basıyor bence lahm dünyanın en iyi sağ bek'i alabada en iyi sol bek'i (ne kadar marceloyu çok begensemde) ikili olarak dante ile boateng hayvani stoperler olmasına ragmen varane ramosta onlarda kadar iyi,ama hangi dörtlü iyi dersek yedikleri gollerden bunu iyi anlarız madrid hemen hemen her maç en vasat takımdan bile gol yerken münih gol yemiyor kolay kolay =)

• evet yedikleri goller de bir ipucu güzel bir tespit.bir de neuer ile cassillas-diego lopez ikilisini ayrı ayrı karşılaştırırsan kimi önde görürsün peki

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...