18 yaşındayım ve profosyonel olmak istiyorum

Arkadaslar ben 18 yasındayım bu yasıma kadar biçok sporla uğrastım. Artık bir sporda prof olmak istiyorum ne biliyim futbola bu yaşta başlanıp iyi olunmaz uygun bir spor söylermisiniz herşey olur ? Olmaz demeyın spor konusunda çok yetenekliyim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ne yap biliyor musun çok ciddiyim bütün olimpik sporları küçük küçük kağıtların içinde yaz bir kavanoza koy sonra hayırlısı olan gelsin diye besmele çek elini sok kavanozun içine karıştır biraz bir tane kağıdı çek ama gelen kağıttaki spora da yoğunlaş mutlaka vardır bir yerlerde kursu bilmem neyi özellikle istanbul'da yaşıyorsan bulursun.

0|0
    0|0
    • bu yaştan sonra olmaz diyenlere de aldırma 25-26 yaşında bir spora başlayıp o sporda dünyanın en iyilerinden olanları biliyorum.18 yaş müsait başla ama dediğim gibi yaparsan sevinirim.

• Ben uzakdoğu sporları yaptım 7 sene atletizm yaptım çok yabancılık çekmeyeceğim bir spor olsun ist�yorum

• tamam yaptıysan bunları bütün sporlara da bir yatkınlığın vardır zaten hepsini yapabilirsin.sen bir benim dediğim yöntemi uygula lütfen bakalım ne gelecek.

Erkekler Ne Diyor 4

• geçmişle yasamazsın

0|0
    0|0
  • futbolcumu olacaksın :)

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra bi' sporda profesyonel olman zor.

0|0
    0|0
  • Profosyonel olmak istiyorsun... Ağzın doluyken konuşma. Ayıp.

"PROFOSYONOL"

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yaştan sonra hiç bir sporda prof olamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...