Drogba neden o kadar kötü penaltı kullandı sizce?

Resmen havaya gönderdi topu,cidden bilerek mi attı yoksa show mu yapmak istedi sizce?

Gerçi şimdi o kullanmasın bu kullansın diye tartışmaya da girmeye gerek yok Mancini'nin de dediği gibi sahada çocuklar yok.

0|0
126

En İyi Erkek Görüşü

• Penaltı kullanmak bir yetenek işidir. Herkes iyi penaltı atacak diye bir kural yok. Bu konuda Sergen Yalçın'ın bir söyleşisini dinlemiştim. Kendisi serbest vuruş kullanırken çok rahat olduğunu ama penaltı atmayı beceremediğini bu yüzden Beşiktaşta oynarken penaltıları Tayfur Havutçu'nun kullandığını anlattı. Penaltı atmak basit görünse de bir çok konuyu içinde barındırır. Örneğin rakip kaleciyi kandırmak, korkusuz olmak, tereddüt etmemek, kendine güvenmek, iyi bir atış stiline sahip olmak gibi. Bu özelliklerin bir çoğu bir forvet oyuncusunda bulunmayabilir. Seyirciler bakarken heyecanlanıp kaçıran çok oyuncu var fakat penaltıdan daha zor bir çok pozisyonda gol atıyorlar. Bu bizim insani yanımızdan kaynaklanıyor. Ayrıca basın yayın organlarında bu konu dile getirildiği için ister istemez bir baskı oluşuyor ve oyuncu şaşırabiliyor.

Bazen en iyisini yapmak isterken en kötüsünü yapar insan. Bu da öyle bir durum.

.

Tahiti. It’s a Magical Place

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• belirli bir kariyere sahip futbolcular biraz kaprislidir bu durumda öyle yani sonucta o kullanmak istemis selcukta tamam demis. penaltiyi kacirdi diye elestirenler var

ama Drogba sayesindede kac mactan kurtulmuslugumuz var bu acidan bakarsak bence bir sorun teskil etmez

1|0
    0|0
  • Drogba yaşlıkurt iyidir la Bir BJK'li olarak severim o TOPcuyu :D

1|0
    0|0
  • uzun bacaklı futbolcuların penaltı atışları pek ısabetlı deıldır derler. ronaldoyla messi yi karşılaştırırsak, yerden bitme messi daha iyi çakıyor penaltıdan.

1|0
    0|1
  • Drogba hiçbir zaman için iyi bir penaltıcı olmadı ki zaten. Kötü attığı da söylenemez ama topu vuruş tekniğiyle penaltı tekniği aynı ve çok riskli bir stil. Chelsea'deyken Lampard gibi bir penaltıcının arkasında da çürümüş açıkçası. Bizde kullandığı 2 penaltıda da kaleyi bulamadı. Bu takım 1. penaltıcısı Selçuk İnan'dır, gerek soğukkanlılığı gerek vuruş becerisiyle, bu net artık.

1|0
    0|0
  • futbolu bireysel protesto ediyorum ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Neden öyle kullandı bilmiyorumda selçuk atmalıydı.

1|0
    0|0
  • şımardı

1|0
    0|0
  • Neden selçuk atmadı.Sonra gol yeseydik ne olcaktı.Bu adam takımı falan düşünmüyor hava atmanın peşinde

1|0
    0|0
  • drogba bilerek yapmamıştır ya zaten ronaldo messi ıbrahimovic gibi usta ayaklarda kaçırıyor insanlık hali bu atabilirde kaçırabilirde

1|0
    0|0
  • bildiğin kaçırdı vurduktan sonra suçu zemine atmak için çimlere baktı ama zemin kaymak gibiydi

1|0
    0|0
  • Gusul abdestinin önemi bir kez daha ortada...

1|0
    0|0
  • şanssızlık birazda

1|0
    0|0
  • Sen niye bu kadar sporcu oldun? Tamam spor XPER'i olcaksın yakında

1|0
    0|1
    • Seni ilgilendirmez dön ve işine bak

• Sana sormak lazım sen takım arkadaşısın daha iyi bilirsin.

1|0
    0|0
  • İyi oldu o kadar burnu havada gezip her duran topun başına geçersen böyle olur kaçırınca o kadar svindim ki anlatamam millet bazı gerçekleri gördü çünkü Selçuk adına gerçekten üzülüyorum Galatasaray'ın duran topçusu Selçukdur başka kimse o topun başına geçmemeli.

0|0
    0|1
  • Show yapmak istemiştir. İstediği vuruş yapmak istedi ama yapamadı.

1|0
    0|0
  • adam daha maça ısınmadan penaltı attı normall..

1|0
    0|0
  • kafası oyunda deyildi ısınmamıştı zaten

1|0
    0|0
  • o adam futbolcu değilde ondan

0|1
    1|2
  • İlahi adeletti o penaltının kaçışı..

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 1

• penaltıyı kazandırdığı için kendisi atmak istemiş aslında yine selçuk atmalıydı dememin haklı gururunu yaşıyorum drogba selçuğu köreltti

1|1
    0|0
Yükleniyor...