90+ da gol atıp 3 puan almamız sizcede istek arzu hırs anlamına gelmiyor mu?

Fenerbahçe bu sezon ersun hocayla birlikte çok hırslı çok istekli bir görüntü çiziyor. Ersun hoca 100 gol barajını aşacağız diyor. Galatasaraylılar bir isim bulmuş 90+ fener atana kadar:) diyorlar bu söz çok hoşuma gitti. Bence bunun altında fenerbahçenin hırsı kazanma isteği golü son saniyeye kadar kovalaması yatıyor sizcede öyle değil mi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• galatasaraya gelince atak anında keserler maçı

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe maçlarını gerçekten çok uzatıyorlar bende bunu farkettim.Bilmiyorum belki kasıtlı düşünmemek gerek ama Fenerbahçe de bu fırsatı kaçırmıyor,gole çeviriyor o da bunun kazanma hırsı olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal hayatında kupa kazanmamış olsa da hırsı evet takdir edilesi ama 90+da attığınız golleri haklı bulmayın bence her zaman ki hatam gerzeklikleri,kerizlikleri diyorum ve Selçuk İnan'ın dediği gibi biz Galatasaraylıyız ve şampiyon olacağız!

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş hiç 90+5'te gol atamıyor çünkü maç berabereyken en fazla 3 dakika uzatılıyor..

Fener olunca 6-7 dakika uzatma..

4|2
    1|0
  • fenerbahçe maçlarında +4 dakika uzatma gösteriliyor 6. dakikada gol oluyor 9. dakikada maç bitiyor. en son bursa maçında olmayan faulden verilen frikik gol oldu. bu mu arzu, hırs ?! tüpçünün eyyamcıları sayesinde atıyorsunuz golleri. ayrıca aykut kocaman zamanında da son dakika golleriniz ünlüydü.

0|0
    0|0
  • Ersun yanal dan önce de bu böyleydi , Son dakikalara kadar mücadele isteği ve hırs var.

0|0
    0|0
  • 90+3 derken siz genelde 90+5 90+10 da atıyonuzda

0|0
    0|0
  • 90+45

0|0
    0|0
Yükleniyor...