Deodorant çeşitleri hakkında bilgisi olan?

deodorant çeşitleri var. bunlardan hangisini önerirsiniz hangi marka önerirsiniz özellikle terleme karşıtı birşey arıyorum.

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Terlemeyi bastırmayın, bırakınız teriniz aksın. Doğanıza aykırı işler yapmayın. İç çamaşırınızı sürekli değiştirirsiniz olur biter.

Deodorantlardan, roll-on'lardan falan uzak durun. Derinize yapay kimyasal atıklar sürüyorsunuz.

Olabildiğince doğal şeyler kullanın. Gül suyu, pudra mesela. "Kıro" olmazsınız, daha sağlıklı olursunuz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benim bildiğim deodorantlar terlemenizi önlemez, sadece terin kıyafete geçmesini ve kokmasını önler. Hem terini önleme vücudun onu atması lazım bir şekilde. Ben rexona kullanıyorum, erkekler için olanları da var, gayette memnunum.

0|0
    0|0
  • deodorant alırken içinde alüminyum ve paraben olmamasına dikkat etmeliyiz önce çok zararlı vücut için çünkü

bu arada pudralı deodorant kullanıcaksın

0|0
    0|0
    • hiç detaylı bakmadım o kadar

• yahu sen pudralı deodarntı sıkıyorsun koltuk altına o orda kalıyor daha sonra tshirtinü giyiyorsun mesela ordan bulaşıyor pudra ve beyaz beyaz iz oluyor değdiği yerler bilmem anlatabildim mi?

• anladım

• Dolce&Gabbana

0|0
    0|0
  • rexona beni hiç terletmiyor

0|0
    0|0
    • bende hiç etkisi olmuo

• sağlık bu şakaya gelmez git hemen

• vaktim olursa

• ben alarjim var her tipini kullanamam ama cicek kokulu kullanirim, mesela arko, veya avon gibi

0|0
    0|0
  • Dove deneyebilirsin .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Axe diyorum başka bir şey demiyorum.

0|0
    0|0
    • onu biliyorum kokusu güzel de ter önler mi

• Kardeş en doğalı koltuk altına su vur.

Öyle kimyasal türü şeyler kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...