Vücut Geliştirme ile ilgilenenler bakabilirmi?

Evde kendi çapımda vücut geliştiriyorum özelliklede göğüs kaslarına yöneliyorum aynı zamanda her gün tavuk tüketiyorum yiyebildiğim kadar buda hacim kazandırıyormuş diye duydum

daha 2 gün oluyor başlayalı böyle giderse ne kadar sürede gözle görülür bir fark olur?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de vücut yapacam desem inanmayın kardeşimin bu illeti sağlıklı yapması için bakınıyorum işte:)

Bir sürüe şey var yok hızlı yok kolay vücut geliştirme şaşırdım kaldım link

0|0
    0|0
  • Evde gerçekten zor ben söyleyeyim bu dediklerini spor salonuyla beraber yapsan emin ol 3-4 ayda iyi sonuç alırsın,tabi zayıf değilsen

0|0
    0|1
  • 1.5 -2:aya belli olur

0|0
    0|0
    • ya hiç bşi bilmeden yorum atmayın şuraya 1.5 - 2 ayda hiç bşi olmaz hemde hiç bşi

• Kilolu insanlarda cabuk oluyor abim de 2aya cok iyi kas yapti ondan biliyorum kiilolu biri cabuk yapar

• 3 ay vücudun nasıl şuan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu işi evde yapıyorsan daha öğrenmen gereken birçok şey vardır günlük kilo başına 1.5 gr protein ve 4 gr karbonhidrat tüketirsen düzenli olarak ve antrenmanlarını yaparsan 3 ay içinde çok güzel sonuçlar alabilrisin gençvefit seviye 1 programı yeni başlayanlar için çok uygun ve güzel bir programdır o egzersizleri yapman senin çok daha yararına olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ne kadar nersen o kadar vücut gelişir değil.Yemekler steroid değildir ki ne kadar yersen o kadar geliştirsin.İhtiyacından fazla alırsan yağa döner.Eğer tüm vücudunu çalıştırıyorsan günlük proteinini kilo başına 1,5 gr kadar al diyelim ki 60 kilosun 1,5 kilo başına alırsan günlük 80-85 gr protein alman lazım...Karbonhidratta öyle

0|0
    0|0
  • salon olmazsa olmaz.. göğüs calısıyorum diyorsun evde göğüs nasıl çallışıyorsun allah aşkına.. velev ki dogru calıstın ve göğüs oldu ön kol arka kol kanat omuz adonis olmadan şişmiş bir göğüs komik olurdu doğrusu..

0|0
    0|0
  • Bence şuraya bir göz at:) link

0|0
    0|0
  • en geç 6 ayda bişeyler olur

0|0
    0|0
  • Evde Bench press basabileceğin bir ortam yoksa göğüsten bişey bekleme

0|0
    0|0
  • salon şart