Adetim gecikti nörlevo içtim yardım

Merhaba adetimden 1 gün önce nörlevo içtim 2 gün gecikti adet olcağım gün hamilelik testi yaptım negatif çıktı ancak adette olmadım akıntı geliyor kaşıklarım ağrıyor adet olucakmıyım

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Norlevo adet gününü değiştirir zaten.Olursun yakında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tam olarak izah edememişsin, tamam anladık adetinden 1 gün önce norlevo almışsın ama ilişki ne zaman oldu o önemli, adet gelmeyince mi norlevo kullanıyorsun yoksa?

0|0
    0|0
    • Hayir o gece iliski oldu ondan sonra norlevo aldkm

• sorun olacağını sanmıyorum zaten gebelik testinin sonuç vermesi için bir süre beklemen lazım öyle ilişkiden 2 gün sonra test yapınca pozitif göstermez

• doktora danışmayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • İlişiye girdin mi ki hamilelik testi yaptın=

0|0
    0|0
  • benmkide çok erken atıyor değiştirek mi :D

0|0
    0|0
  • kafanıza göre kullanmayın su hapları

0|0
    0|0
  • Anlamam ben adet filan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• canım norvelo erteliyor korkma ama sen yinede kan testi yaptır ama norlevoloyu ilişkiden 24 saat sonra uygun kulandıysan korkulcak bişi yok her zamanda kullanma kısır yapıyor

0|0
    0|1
  • olucaksın sorun yoktur... :)

0|0
    0|1
  • göğüsşlerinde şişlikte varsa olursun

0|0
    0|1
  • Ulan sanki norlevo hapı herhangi birşey .

Zırt pırt kullan kafana göre .

Kezo .

Gelir diye düşünüyorum .

0|0
    1|1
  • Hamilelik testi negatif cıktıysa problem yok;)

0|0
    0|1
    • Ama 22sinde yaptim 22sinde olmam gerekiyordu norlevodanmidir

• idrara yansımıyor öyle hemen ;)

• olacaksın güven bana

0|0
    0|1
    • Norlevo mu yapiyodur

• Bilmiyorum nisanlim aldi kasim 22de yaptim sabah prospektrnde kesin sonuc almak icin sabah yapin diyodu sabah yaptim negatif ama 21nde gece norlevo ictim sabah olurum diye bekledim yok bugun 2. Gun ve endiseliyim

• 1 haftalık gecikmeler ya da erken olmalar normal ;) ilaç etkisi var ve eczaneden alınan tesler %100 değildir, ama gebe de olduğunu hiç sanmıyorum eğer çok şüphen var ise hala bir sağlık kuruluşuna gidip kanda beta-hcg baktırabilirsin geçmiş olsun

• Normal birşey arada olur herkese, olursun sen de :) ben bazen ayda iki kez oluyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...