Genç kadın üyelere ne oluyor?

Açık saçık resim paylaşan kadın üyeler sizce neyin peşinde? Az önce iç çamaşırlarıyla resim çektirip koyan bir üyeyi gördüm.Yaşı da 20 lerdeydi.İsim vermek istemiyorum,ama bu kızların derdi ne? Para karşılığı soyunmak? Aileleri mi çok geniş yoksa kişilikleri mi? Nicki de meyve ismi (yiyin beni der gibi) Geçenlerde de bir kız sevgilisiyle öpüşürkenki resmini koymuştu.Sakın özgürlük diye adlandırmayın,bu özgürlük değil,rezillik bana göre.Kediler köpekler çok özgür o zaman çünkü yol ortasında yapıyorlar herşeyi...

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz sitelerde kız nickiyle yazan şahısların en az %50si erkek. Gerçekten kız olsalar bile bahsettiğiniz şeyi yapanların hatırı sayılır kısmı sağdan soldan topladığı resimlerle burdalar. Amaç hemcinsleriyle bile konuşamadığı cinselliği burada en kaba şekliyle erkeklerle konuşup bir nevi düşünce masturbasyonu yapmak... Bunların haricinde kalan kızlara değinirsek, günümüzde maddiyat aşırı düzeyde ön planda. Herkes çalışıp didinip tırnaklarıya bir yerlere gelmektense kısa yoldan zengin hayatı yaşamak istiyor. Özellikle de kızlar. Günümüzde mutlu, huzurlu, sadakat dolu bir aile kurmaya çabalamak yerine maddi açıdan kim seni daha rahat ettirebiliyorsa onunla birlikte ol anlayışı hakim. Anneler kızlarına, kızlar birbirlerine hep bunu fısıldıyorlar. Hatta haykırıyorlar: "Paralı birini bul, arabası lüks, evi mükemmel olsun..." Birlikte herşeye göğüs gererek bir ev-aile kurmak yerine hazıra konma hastalığı var. Git oku, çalış, güzel bir işin güzel bir kazancın olsun diyen neredeyse yok. Tüm toplum, bütün kızları elbirliği ile sıklıkla dalga geçtiğimiz "Kezban"a çeviriyor. Böylece kızın kafasına "para için erkek" imajı çivi yazısı gibi kazınıyor. Erkeğin kadın bedenine aşırı zaafı olduğunu bilen kız, başlangıçta kendince masumane ama sonrası için batağa dönüşecek bahsettiğiniz tarzda oyunlar oynuyor. Erkeğin bu zaaflarını "erkeğin aptallığı" olarak yorup, aklınca onla oynamaya çalışırken birden kendisi oyuncak oluyor. Bahsettiğiniz gibi ben bunu yapan kızların ailelerinin geniş olduğunu sanmıyorum. İyi bir araştırma yapılsa çoğunun ailesi muhafazakar bile çıkar. Ve emin olun büyük kısmı varoş kültürüyle bezenmiş fakir kızlar. Sizin modern ya da ailesi çok geniş kız dediğiniz kişi cep telefonu kontürü için kendini rezil etmez. 50-100 kontür için webcam'de yüzünü göstermeden göğüs açmayla başlıyor, sonrası çorap söküğü gibi gidiyor. Aklınca yaptığı iş fahişeliği girmiyor. Lakin para o kadar kolay kazanılıyor ki bir süre sonra 50-100 kontur kendisini kesmiyor, ardı arkası kesilmeyen görüşme buluşma davetleri iştahını kabartmaya başlıyor. Kimisi diyebirilir "bunu kaç kız yapar ki"? Evet çıplak gözle görünen çok düşük bir yüzde olabilir ama gerçek rakamlar o kadar da masum değil. İnternet işin görünen yüzü. İşyerlerinde, mahallelerde, arkadaş gruplarında o kadar çok var ki... Misal geçen işyerinde bir takım şeyler duydum, meğerse şirkette kimin eli kimin neresinde olduğu belli değilmiş. Evli bayanlar bile yapıyor bu işi... Eskiden cinsel hayat mahrem bir şeydi. Eşinle yaşadıkların yatakodasında kalırdı. Şimdilerde en ensestini bile yaşamak, ifşa etmek övünç kaynağı..!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• daha neler var neler bir bilsen.hesap sorduğun zaman erkekler yapıyor biz de yaparız neyimiz eksik moduna giriyorlar

2|1
    0|0
  • onlar ateşli havale geçirmişler havale geçmiş gitmiş ama ateş devam ediyor.. lakin yanını görür Allah..

2|0
    0|0
  • haklısın ablacım. bu ülkemizdeki sosyal-kültürel yozlaşmayı apaçık ortaya koyuyor. allah sonumuzu hayır eylesin.

1|0
    0|0
  • Merhaba kuşçu kardeş

Seni ayakta alkışlıyorum...

O kadın şehvetini arıyor. Ateş olmuş, başkasını da yakıyor zilli.

Neyse.. Teşhirciliğe karşıyız.

Sevgili kadın arkadaşlar;

Gizli hazine olsun bedenleriniz. Mallarınızı meydana koymayın...

Mallarınıza sahip çıkın.. Umuma sergilemeyin.

Bir hadisi şerifte şu yazıyor aynen;

Bir kadın dışarı çıktığında eğer üstündeki elbiseyle, dışarıda kendisine bakan erkeklerin şehvetini, arzusunu, iştahını kabartmışsa, kendisine bakan o erkeklerle yarın mahşerde aynen zina etmiş olarak (günahıyla) gelecek diyor.

Aman Allahım ne kadar korkunç

Ulan hangisi hacının kızı hangisi pavyon kızı belli değil bu kızların

Geçen ahlak masasından arkadaşlar Aksaray^'da fuhuş operasyonu yapıyor

Fahişelerin birisi kameraya çekme diyor

Dur çekme, benim anam hacı babam hoca ben Türk kızıyım çekmeyin diyor

Vay kaltak vay, nasıl o hale geldin sen nasıl!

1|2
    1|1
  • millet kudurdu ya... =) kızı erkeği yok

1|0
    0|0
  • haklsın her kez her seyi yapabiliyor gençlerde rahat artık eskiye göre

0|0
    1|0
  • İyide kardeşim sana ne şimdi ? Kendi profili değil mi ister iç çamaşırıyla koyar ister çıplak koyar isterse de hiç bir şey koymaz yani.

1|1
    1|3
    • Bak dogruluğunu ya da yanlışlığını tartışmıyorum. Sadece it is not your business diyorum.

• O zaman sana helal olsun..Ciddiyim de.Pekiyi,sen nereden bu kadar eminsin sevgilinin gizli huyları olmadığından? ;) Diyelim ki;kız sana karşı çok sakin kendi halinde ama içinde bir Hyde barındırıyor?

• :)) sen kötü birisiyle arkadaş olsan.. ama bu kötü insan sana kendini çok iyi biriymiş gibi tanıtsa.. zaman içerisinde onun hal ve hareketlerinden anlamaz mısın aslında onun kötü birisi olduğunu ama senden sakladığını ?

• Ben bu tür kızları terbiyesizlikle suçladığım için hep uyarıldım site görevlileri tarafından o yüzden karışmıyorum artık

1|0
    0|0
  • Söyle Allah aşkına yazılarımda dokundurmam gerek öyle tiplere. Ağırdan girdiriyorum lafları. Resimlerini görmem gerek.

Bilmem ne hatun var bir tane. Yataklarda uzanıp jartiyerli hallerini sergiliyor. Kopuyorum.

Az laf göndermedim ona.

Bir ipucu ver bali, cidden öğrenmem gerek böyle kisileri. Ahah. En buyuk eglence kaynagım ya.

1|0
    1|0
    • Meyve ismi :)

• İnanmıyorum...Yazdınız mı o kıza? Ha ha ha,neymiş talepleri?

• Hayır canım, yok bir de yazacaktım. Daha neler. Malzeme çıkmazdan kastım bu tip kişileri eleştirirken komik tarflarına gönderme yapamamam. Sütyeni, donu monu cicekli böcekli olsaydı o zaman alaycı bir agızla yazılarımda ve yorumlarımda örnek verebilordim bu kişiyi.

Malzemeden kastım bu.

Yoksa midemi bulandırır böyle kişiler.

• Kimmiş o ? ;) ;) makina kafa vardı bir aralar. O kadar yanmışkı kız göğüslerini çekip koyuyor. Bence bu tarz insanlar lazım. Ülkede kaşar kalmadı

1|0
    0|0
  • Despotlar havanın ahlaklı olduğu bölgeleri sever."

Cümlesindeki despotu bulunuz?

0|0
    1|0
    • Genç adamın öncelikle ahlaksızlık diye bir kavram olmadığını öğrenmesi gerek...:) Kötü ve iyi ahlak vardır,ahlaksızlık diye bir kavram yoktur.

• Bak hınzıra nereden vurdu beni :) İyi de ben "ahlak yoktur." "Ahlak sürü hayvanın içgüdüsüdür." diyorum, şimdi ne olacak? Gitti senin yaptığın ukalalık ;)

• Hınzır,domuz demektir...İademi kabul ediniz.Yanlış biliyorsunuz ama sizi suçlayamam,malum eğitim aile ocağında başlar.Ailenizi kınıyorum,siz daha ergensiniz çünkü.

• Miletin namus bekçisi misin abla seni ya da beni ilglendiren bir konu değil ki bu

1|1
    1|3
    • Pekiyi,yol ortasında transfer ettikleri ağız sularını görmek beni ilgilendiriyor mu? Ya da açtıkları göğüslerini görmek mecburi mi?

• Arabaya bin, arabadan in.Gıdıkla yavrum gıdıkla... şimdiki kızlar...

1|0
    0|0
  • Bir insanda Allah korkusu, hesap günü düşüncesi olmadı mı herşeyi yapar..

1|0
    0|0
  • İlgi görmek için soyunuyorlar. Hem gülünç, hem acınası.

1|0
    0|0
    • ah bu söylediğini onlarda bir anlasa

• Yüksek oranda abazanlardan destek aldıkları için pek bir önemi yok bu dediklerimin.

• yeni nesil öyle artık hiçbirşeye faydası olmayan ye,iç,sex yap , gibi bir kafa yapıları var ,

1|0
    0|0
  • onların cogu erkek be abla dert etme kızsada okız okız degıl emın ol sapık onlar

0|0
    0|0
  • Kendilerini birazcık mutlu hissetmek için yapmayacakları şeyleri yok, maksat ilgi çekmek. Reel hayatındaki mutsuzluğu bastırmak

0|0
    0|0
  • hepsi oruspularşıyor arz namus haysiyet kalmamış sevgilim arkadan istiyor veriyimmiler mi bilrsn sizce evlenmeden bozsun mu ları görürsn sevgilimi aldattımlarımı duyarsın

1|0
    0|0
  • Bana denk gelmedi daha verdiğin tariflere uyan n üuuuu:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Göreydim iyiydi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. oşuıybjnlkmşö

0|0
    0|0
  • verebilecekleri baska bişeleri yok

0|1
    0|0
  • kim o üye yaa

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini koyar. Ben nasıl ki senin avatarına bir şey demiyorsam, senin de bana deme hakkın yok. Rahatsız oluyorsan bakmazsın olur biter. Seni ilgilendiren kısmı nedir? Namus bekçiliği yapmanın manası yok.

2|3
    1|1
    • O zaman neden dikkat çekmesi için avatar koyuyorsunuz? Kimin rahatsız olacağı umurunuzda değilse,beğeneceği de olmamalı değil mi? Kendiniz için koymuş olamazsınız,çünkü isteseniz bu resimi pcnizden sürekli görebilirdiniz...İstediğiniz resimi koyamazsınız maalesef,kurallar böyle değil.Ben size küfürlü içerik yazsam,sonra siz bana yazamazsın deseniz...Ben de size bu benim fikrim,okuma sen de desem...Olur mu sizce?

• Böylesine düz ve subjektif bakan birisiyle anlaşamam.

İyi günler.

• Anlaşmamız gerekmez,sorumun altına yorum yazan sizdiniz.Cevaplarınız için yine de teşekkürler ve size de iyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 16

• Ya ahlaksızın önde gidenidir bunu yapan ya da gerçek hayatta yapamadığını burada yaparak tatmin olmaktadır..Başkaca bir izahı yok bana göre..

Herşeyini teşhir edenlere şunu sormak istiyorum '' Evlenince kocana gösterecek hangi özelin kaldı?! '' ...

1|2
    0|0
    • Erkek arkadaşları sadece eğlence amacı güttüklerinden pek umursamıyorlar ki..Kızların da evlenmek gibi bir derdi yok çünkü artık herşeye doymuş oluyorlar.

• Geçen bir üyeyi ahlaka aykırı foto diye direkt yönetime mesaj atarak değiştirttim..Siz de aynı şeyi yapın..Kontrol bizler tarafından sağlanmazsa kimsenin sağlayacağı yok..

• Yaptım zaten şikayeti.Ama benim anlayamadığım;bu kızların hadi ne aile tanıdığı ne çevreden utanması var...Ama ya Allah korkusu?

• onalrın zaten siteye gelme amacı belli

ve güzel fizikli iç çamaşırlı resim koyanların %99 kendilerine ayit değil

kendi fotoğraflarını kıyamadıkları için değil gerçekte öyle fiziğğe sahip olmadıkalrı için :D

boşver naparlarsa yapsınalr bize ne

1|0
    0|0
  • Çok doğru söylüyorsunuz helal olsun .

1|0
    0|0
  • İki ayrı hayatları var...

Sanalda isteyen istediği kişi olabilir... Ki buradaki üyeler yeni eski farketmiyor beni kabaca korkutuyor...

1|0
    0|0
  • o üyelerin gerçek kişiler olduğuna inanma diğiller fake hesap açıyolar çoğuda erkekdir kızlarsa neden böyle bir şey yaptıklarını anlamam erkek isteler dışarda sürüyle var ki olsada sahte resimlerdir yinede bişey denmiyo artık bunu yapan kadın erkek zihniyetini anlamak zor çağ geliştikçe insnalar daha çok yozlaşmaya başladı

0|0
    0|0
  • Fotoğrafı bırak geçenlerde zavallının biri "sevgilim şimdi gitti çok azdım" yazmış bir soruya. Güldürdü

1|0
    0|0
  • İyi de bizi insanlar yaptıkları neden lgilendirsin. rahatsızlık duyabilirsin ama yazmanın anlamı ne?

Her koyun kendi bacağından asılır

0|1
    1|0
    • O zaman neden benim sorum sizi ilgilendirdi de yazdınız? ;) Sitenin adı belli,format belli.

• Bende bir yerlerimi aciyorumda zoruma gitti (!) Hayrt bir şey.

• aklıma bir söz geldi

"medeniyet dediğin açmak ise bedeni desenize hayvanlar insanlardan daha meedeni"

1|0
    0|1
  • bu kızların tek istediği sevilmek,ilgi görmek bence..ama yanlış yapıyolar

1|1
    0|0
    • Ben bu fiili kurnazlık olarak algılıyorum. Erkeklerin zaaflarını kullanıyorlar. Bizim öküzlerin de ağızlarından salyalar akıyor bunları görünce. Bence ayıp. Bir kadının özeli olmalı, halka açık yerlerde orasını burasını sergilememeli. Bir daha düşünsünler bunu yapanlar.

• bizim kanaryalar bile yuvasına giriyor çifleşmek için onlar bile utanıyor

1|0
    0|0
  • :D

Doğru diyorsunuz sonunda biri yorum yapti bu duruma :)

1|0
    0|0
  • meshebi geniş derler bizde onlara :)

kendini pazarlamanın başka bir yolu bence..

1|0
    0|0
  • Dediğin konuda haklısın ama yönetim bir uyarı verme gereği duymuyor ve normal karşılıyorsa sen pek bişey diyemezsin!

0|1
    0|0
  • çok haklısın bunların anneleri babaları bişey demiyor mu ben bile bakmaya utanıyorum

0|0
    0|1
  • Banane, isteyen camasırsız cekinsin koysun. ^^

0|1
    0|0
  • Iste sana gore, insanlarin kendi tercihi vardir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...