Bütün öğretmenlerimiz öğretmenler günü kutlu olsun :)

ilk başta Atatürk olmak üzere bütün öğretmenlerimize selam olsun sizin bu gün hakkında düşüncelerniz nedir ? :)

0|0
86

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başta öğretmenlerin şanlı şerefli temsilcisi Hz.Muhammed Mustafa'yı (SAV) anmak üzere

Sonrasında ehli beytini, ashabını ve sonrasında bizlere din-i İslam'ı öğreten, ufkumuzu açan evliyaların ve son üstat Said-i Nursi'nin öğretmenler günü kutlu olsun.

İlk öğretmenimiz annemiz.. Onunda ayrıca ellerinden öperiz

Sonrasında ilkokul hocamız başta olmak üzere Üniversiteye kadar emeği geçen tüm hocalarımıza medyun-u şükranız.

Saygı ve selamlarımla.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• 2000 yıllık geçmiş bir tarihi olan TÜRK milletinin kendi öz dilini ve alfabesini çöpe atıp uyduruk batı alfabesini zoraki dikta edenlere ne rahmet okurum ne de o günü kutlarım... Allah onlara, onların Türk milletine ettiği muamelenin 2000 katıyla muamele etsin...

Kutlayana da bir sözüm yok kim ne isterse onu yapabilir...

0|0
    0|0
  • kutlamak istemiyorum eğitimden soğudum artık

0|0
    0|0
  • koskoca telefon rehberimde sadece iki öğretmen arkadaşım varmış üzüldüm valla onların da kutladım gününü , geleceğimizin oluşturulmasında ilk adımı atmamıza yardımcı olan tüm emektar öğretmen ve öğretmen adaylarının bu günü kutlu olsun

0|0
    0|0
  • valla bende kutluyorum ogretmen degilde hocalarimi :D ogretmenler gununuz kutlu olsun :) bizi egitip ogretmek icin bunca yildir calistiniz helal olsun :)

0|0
    0|0
  • Sadece Beden Eğitimi öğretmenlerimin kutlu olsun

0|0
    0|0
  • hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Kutlu olsun .

0|0
    0|0
  • Öğretmenlerı sevmıyorum umrumda'da değiller.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Buradan her antremanda dudaklarımı patlatan çakma bruce lee hocama saygılarımı sunuyorum

1|0
    0|0
  • cok azz kaliteli ogretmenim oldu onlara emekleri icin tesekkur ederim

gerisini de zamanimi mahvettikleri ve hic bir sey ogretmedikleri icin allah bildigi gibi yapsin

0|0
    0|0
  • Favorilerimden çekip sündüren ilkokul öğretmenimin bu özel gününü kutluyorum. Üzerimde emeği çok basit gibi görünse de. Şimdi nerededir, nasıldır bilmem. Umarım iyidir.

1|0
    0|0
  • Atatürk dışında tüm öğretmenlerin allah belasını versin!

0|0
    1|0
  • basta hz. muhammedin olmak uzere butun ögretmenlerin ögretmenler gunu kutlu olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...