Dün oynanan Galatasaray-Sivasspor maçı hakkında düşünceler?

Bir çok rakip takımın taraftarı hakem diyorda onlara soruyorum?

1-)Maçın başlarında eboue atılan dirsek kanıtı olarak dudağının patlaması kart artı penaltı değilmiydi

2-)Dany 2. sarı kartta gözü sadece topta önündeki oyuncuyu görmüyor bile ama hakem tereddütsüz atıyor

3-)burak yılmazla orta sahadan yakalanan ve son adam olarak yakalanan pozisyonlarda niye sadece sarı kart çıktıda direk kırmızı çıkmadı?

4-) cicinho denen topçu ellerini öne doğru açıyor bide utanmadan göğsüme değdi diyor penaltı sarı kart doğru sonrasında sarı kartı varken bir pozisyonda topu yere vuruyor hani nerde kart niye yok? sonra DROGBAYI biçiyor bide ben ne yaptım diyor?2. sarı karttaki pozisyon

hakemin bir hatası vardı Drogbaya yapılan penaltıda Da Costaya direk kırmızı değilde 2. sarıdan kırmızı vermesi lazımdı çünkü Droganın yanında rakip oyuncu vardı sorun değil sonuçta ikiside kırmızıya çıkıyor

Bide hala gelip Caner Erkin denen kişinin yerdeki adama defalarca vurması üzerine onu oyundan bile atamayan Halis Özkahya ya bişeymi dediniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• yenmek güzeldi ama zarar vererek daha güzel oldu haftaya 3 kişisi olmayacak sivasın

0|0
    0|0
    • kararların hepsi doğruydu bir dany hariç

• evet dany ayağını geri çekmişti...tüpçü federasyon başkanı olunca hakemlerde böyle oluyor...ptt 1.ligde de 1461 trabzon-ordu maçını hakem katletti resmen...

Kızlar Ne Diyor 2

• Fener'de hakem sayesinde en az 3 maç kazandı zaten Fenerliler Caner olayını es geçip Galatasaray'ın yıldız oyuncusunu Halis Özkahya seçiyorlar ama önce dönüp kendi uzatma dakikaları sayesinde maç kazandıklarına baksınlar hem artık bu şerefsiz ligde hakemlere ne dersek boş hepsi birbirinden berbat tek gurur Cüneyt Çakır

1|1
    0|0
    • sana katıldıklarımda var katılmadıklarımda febe olayı doğru capsini bile yaptılar uzatma tabelasına fb gol atana kadar yazdılar bu doğru ama dünkü maçta kesinlikle bizim lehimize bir yönetim yoktu hatalar olur yukarda da yazdım hakemşn hatalarını insanlık hali ama caner olayı insanlık dışı bunu nşye kimse sölemiyor şimdi?

• Ben pozisyonları izledim ya bizim bir penaltıyı vermediler zaten bir de bu :)

• evet eboue nin pozisyonu kart artı penaltıydı

• galatasaray hak ettiği 3 puanı aldı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dediğin gibi yerde yatan oyuncuya tekme atan Fener gol atsın diye maçı bitirmeyen hakemi eleştirmeleri çok garip geliyor ayrıca bu hakemler Arenada oynanan maçlarda bize hep kırmızı kart çıkartıyorlar ama Kadıköy'de fenere sarı kartı bile zor veriyorlar

2|1
    0|0
  • Yazık oldu sivasa. Galatasaray 3 puanı haketmedi drogba bile burak gibi kendini atmaya başlamış yazık yazık. Önce beşiktaş sonra sivas oynadığınız takımları mahvedip bırakıyorsunuz sırada bakalım kim var. Belkide haftaya kasımpaşayı futbolun dışına atacaksınız

0|0
    1|2
    • caner olayı caner olayı caner olayı bunu açıkla neden açıklamıyısun hadi yazdıklarıa cevap ver hangisi yanlış söyle hadi söyleyemessin yok çünkü bence siz hakemlerinize laf söylemeyin feNerasyon kızması sonra onlarda sizden yoksa uzatma dakikaları fb gol atana kadar olmaz haa sonra

• Drogba'nın kendini attığı pozisyonu bul söle bana. Nerde atmış? göz var nizam var

• hahha savaşçıyım hakemler uzatma tabelasına artık sayı değil harf yazmalı vede şöyle fener gol atana kadar diye zaten yakındır onuda yaparlar Drogba hangi pozisyonda kendini yere attı? Fırat Aydunus a gelince orda o lafı sölicek tek bir kişi vardır diye düşünmüş oda caner yani yanlış bir karar değil ama yerdeki adama vurmak ne peki? bunu avrupada yapsa en az 13 maç ceza alır ama feNerasyonun hakemi kart bile göstermedi

• burak yılmaz vol999999999999999999

düşüncem bu

0|0
    0|1
  • Galatasaray haketti aldı. Sİvas çok sert oynadı.

0|0
    0|0
  • 1. golde de selçuğun faulü vardı

0|0
    0|1
  • haksız yere 3 kırmız yazık yazık böle nolcakk

0|0
    0|1
    • doğru sölüyon carlosunda atılması lazımdı ayrıca kırmızıların daha erken çıkması lazımdı haklısın ama biz alıştık artık hep bizim hakkımız yeniyor

• dany nin kırmızısı yanlış diye düşünüyrm. Maç zaten bizimdi D:

0|0
    0|0
  • ağlama cinconlu hakem olmasa kazanamazdınız

0|0
    1|3
Yükleniyor...