Kendinizi neden soğutmazsınız ondan?

Sorum erkek arkadaşlara

Merhaba arkadaşlar.Erkek arkadaşlara sorum.Bir kızdan ayrıldınız o istemediği halde çok sevdiği halde ayrılalı aylar olmuş o çabaladı ama olmadı.Madem istemiyorsunuz yeniden başlamak neden o kızı kendinizden soğutmazsınız ya da başka biri var deyip onun sizden uzaklaşmasını istemezsiniz o size kızsa da siz ona kızmazsınız yani yüzüne karşı kendinizi tutmaya çalışırsınız o size kızsa da patlasa da.Aklını karıştırmak için bazı şeyler yaparsınız.Neden yaparsınız bunu umursamıyorsanız istemiyorsanız aradığında neden açarsınız konuşursunuz ya da kendinizi neden soğutmazsınız ondan?Yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum şimdiden herkese teşekkürler..

Güncellemeler:
Ve sebepsizce gittiniz sorun yokken.
Ve araya zaman girince birşeylerin farkına varılır mı aslında sevdiğini anlar mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen seviyorsun ve şu an onun bu hareketlerinden acaba beni seviyor mu ümidini taşıyorsun.O ise normal insani davranışlarını sergiliyor,sen anlam yüklüyorsun.Bence o olduğu gibi davranıyor.Seviyor da olabilir özlemiş de olabilir ama bunu bilemeyiz doğrusu.

0|0
    0|0
    • Evet seviyorum ama özleyen insan konuşmak ister dimi o da var.Ve her defasında ümitlendiğimi biliyor bu daha kötü değil mi tamamen bitirse daha iyi olur özlüyor da olabilir yani?

• Evet çok haklısnız .Çok teşekkür ederim yorumlarınız için..

• Rica ederim.İyi günler.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu konuda yaşlar önemli ergen kişilerde kendisini seven birini peşinde koşturmak marifet sayılıyor hoşlarına gidiyor

0|0
    0|0
  • Kendine aşık kızın olması erkeğin egosunu tatmin eder. O yüzden kizdaki o aşk bitmesin ister.

0|0
    0|0
    • Ama bu bencilce..Sevgiyi biliyor neden gelmiyor o zaman?O zaman başkasını da bulabilir ne bilim bencilce ya..

• Bu en doğru şey olur. Biraz da gurur yap ki kolay kolay pes etme:D

• Evet haklısınız Teşekkür ederim..

• Ben de ayrıldığım zaman öyle ayrılırım kötü bir söz söyleyip bir insanın kalbini kırmak gibi bir lüksüm olamaz yani, sen umutlanma derim bittiyse bir daha asla yürümez

0|0
    0|0
  • destan gibi yazmışsın hiç bişe anlamadım

0|0
    0|0
  • valla sımdı allah var soruda soru. belki soğumus olabilirim. aramak istemem içimden gelmez aramam ama aradıgı zaanda ayıp olmasın dıye açarım. başka biri var deyip uzaklaştırırsam bu defa kızın ahınıı almış olurum ki bunu istemem. zamana bırakırım belkı ılerde tekrar içim ısınıır diye. ha yine olmuyosa üstüne düşmem daha .

0|0
    0|0
    • Ona anlatamadığınız bir sıkıntınız olabilir mi?Ve siz onu kısa sürede yakınlarınızla tanıştırdınız ve ilk defa yaptınız bunu ilk defa bu hisler oluştu sizde herşey güzelken bitirdiniz..

• Teşekkürler yorumlarınız için.

• rica ederim birilerinin benımle bişeyler paylaşması hosuma gidiyo istersen ekleyelım konusalım. yavşamak değil niyetim insaniyetlik için .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...