Akp ve polis teşkilatı öğretmenlere karşı mı?

başlık birinci sorum...akp li polis teşkilatının yaptıklşarını görüp halen akp ye oy verecek olan var mımerak ediyorum adamlar gericiliği getirmekle uğraşıyor. tabi öğretmenler sadece bir tanesi adamlar neler yapıyor. halen ben destekliyorum diyen var mı..

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Peki oy almayı hak eden başka parti var mı sence ?

0|1
    0|2
    • hak eden kim var bilemem ama hak etmeyen akp. ülkenin gidişini gör araştır. kadın olarak şeriatı istersen düşün. kara çarşaf giydiğini tecavüz serbest (serbest olmasada ceza kadına ceza ağır olduğundan susmak zorundasın) kocan seni aldatsa kıyamet kopar (3 kuma gelse ya da sen kuma gitsen çocuk yaşta evlensen) şeriat erkeğe yarar kadını ezer. ben erkek olarak işime gelir kızlarıma zarar oğluma fayda olsa ne yazar kardeşini mutsuz gördükten sonra...kızını mutsuz gördükten sonra...

• sana kısaca yazim o zaman, sen benim yazdığım uzun diye okumuyosan kutsal kitabımızıda okumuyorsundur...

• Derdin ne benle sus bir git ya ! Beni yargılamak sana düşmez Allah katında senden cok değerli olabilirim bilemezsin o yüzden ikile .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Siyaset konuşmayı sevmem. Benim anlamadığım nokta, bu insanların öğretmenlerle alıp veremediği nedir? Tamam bazıları değeri hak etmiyor olabilir, ama o tür insanlar her meslekte var maalesef. Nedendir öğretmene bu kadar yüklenmek?!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Var.

0|0
    0|0
  • AKP siyasetine dini alet ettiği sürece oyları toplayacakdır.Bunu yaptıkları için şerefsiz olmaları gerekirken bir de övgü topluyorlar imanlı herifler diye.Bizim milletimiz içten sömürülmeye o kadar alışmış ki adam "Allah" desin yeter bizim millet hemen peşine takılır ama görmezler ki adam şerefsizin önde gideni...

0|0
    0|1
  • akp türkiye cumhuriyetine atatürk e onun kurduğu yaptığı herşeye karşı kardeşim polisleride kendi yetiştirdikleri adamlarla değiştirdiler şimdi orduyu bitirdiler orduyada kendi adamlarını yerleştirice işgal tamamlanmış olacak sonrası zaten belli

0|1
    0|1
  • siz hala akp nin yaptığı işler için mi oy aldığını sanıyorsunuz :D tayip anasına sovse bu insanlar oy vermek zorunda.

0|0
    0|1
  • Neo-osmanlı buysa aramızda değerli yalnızlık ne oluyor. Mısır büyükelçimizi paketleyip gönderdiler. İki üç rabia yaptı. Ondan da vazgeçmek zorunda kaldı. Malum mısırdan geçen tırlarımız var sorun yaratılıyordu. Suriye yüzünden türkiler bile bize küstü. Rusya tarafına geçtiler. Şu an rusyaya yamanmaya çalıştı putin dalga geçti. Rezalet bir politika izliyor.

0|0
    0|0
  • Evet Destekliyorum, Sizin gericilik dediğinizle zamanında osmanlı dünyayı hakimiyet altına aldı

0|1
    0|2
    • O devirler geçeli çok oldu be kardeşim.

• Türk askeri son 5 seneye kadar dünyanın en büyük ordusuydu. Osmanlı diye övünüp durma taht için kardeşini öldürenler çocuğunu babasını öldürenler. yavuz selim ve sonrasında müslümanları ve türkleri katledenlerdir osmanlı tarih oku ve bir kaynaktan değil birçok kaynaktan oku osmanlı müslüman bir ülke değil çok dinli bir imparatorluktu. padişahlarıda melezdi. tüm padişahların anneleri hristiyan kölelerden oluşmaktadır...

• islamdan neden bu kadar korkuyorsunuz?

0|1
    0|1
    • islamdan korkmam kendini müslüman sanandan korkarım.(kuran yol göstericidir. 1400 önce gösterilen yolun başına gitmek isteyen var.) kendini müslüman sanadan korkarım. (kuran okumaz kuranda var ben okudum diyene inanır.) Allahtan korkman yolundan giderim. Allahtan korkandan korkarım (kendini Allah sanar dünyada cehennem yaratır.) Türkiye halkın çoğunluğu müslüman bir ülkeydi modern ve medeni ama bizim yobaz dediğimiz diğer müslüman ülkelere benzetmeye çalışıyorlar.

• peki neden islama hizmet eden birisinden nefret ediyorsunuz?

• hizmet etmiyor hizmet ediyormuş gibi yapıyor. korktuğumu söylediğim şeyler akp de olan şeyler. Türkiye çoğunluğu müslüman olan ülkedir ve yıllardır. en azından benim çevrem arabistan iran gibi ülkelerin müslümanlığı yok eden yobazlığını anlatırlardı. ve şuan bizi oraya çekmek istiyorlar ve takip ediyosan kuran okumayan insanları kandırıyorlar Ailemden Allah razı olsun bana hiç kuranda yazıyor demediler kurana bak dediler. okumayı öğrettiler bende arkadaşlarıma kuranı okumayı öneriyorum.

Yükleniyor...