Yorumlarınız, yardımlarınız çok önemli. bir karar vermem lazım. Yardımınızla olsun. ?

Cümleleri nasıl toparlasam karar veremedim. Bizim sınıfta bir çocuk var ve bu aralar aramızdaki yakınlık normalden biraz daha farklı gibi. Yani bir kaç arkadaşım çıkıyosunuz da bizden mi saklıyosun diye bile sordu. Ama onun bunların hiçbirinden haberi yok. Yaptığı bazı şeyler beni gerçek anlamda kırabiliyo. Yani kolay kolay kırılan biri de olmamama rağmen. Trip attığım zamanlarda asla oflamaz. Hep barışmaya çalışıyo. Mesela geçen gün küsmüştüm ona koridorda kovalıyodu beni sonra ellerimi tuttu. Bırak dedim geri çekti. Bırakmam bırakamam dedi. Nefesim kesildi o an başım döndü. Bu çocuğa bir şeyler hissetmekten korkuyorum açıkçası. Ortak yakınlarımızdan bazıları bu çock seni seviyo gibi davrnışları normal değil dediler. Ben de şimdi onu düşünmeden duramıyorum ama korkuyorum da bir yanndan ya onun her şeyi arkadaşçaysa diye. Geçen gün olulda film izliyoduk yan yana oturuyoduk elini omzuma attı bütün filmi öyle izledik. Onu düşünmeden duramıyorum şimdilerde. Rüyalarımın hepsinde o var. Seviyo mudur beni? Boş bir hayalin peşinden koşmaktan korkuyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme seviyor işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Koridorda senimi kovaladı liseli bile diyemedim kanka :((

Mutlaka birseyler hissediyodur bacım devam

1|0