Facebook'ta daha dün yeni tanışıp da ertesi gün ekleyenler hakkında ne düşünüyosunuz?

evet arkadaşlar soru açık..bu insanlarhakkında ne düşünüyosıunuz..örneğin dün bi ortamda tanıştınız arkadaşınızın arkadaşı..hemen ismini aklında tutmuş da eklemiş der misiniz

Güncellemeler:
ama şöyle düşünün eklenilen kişi sizin sevgilinizse ve ekleyen kişi de karşı cinsse...tabi ortamda hep beraberdik bir önceki gün ama..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmıyorum facebook...Ama bu facebook insanın başına dert olmus belli tüm muhabbetler ilişkiler bunu bunun çevresinde dönüyor..Eklesin bişey olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ergen çoluk çocuk

0|0
    1|0
    • ne ilgisi var arkadaşım

• çok boş soru soruyorsun bence facebook neden var onu düşün sorunun cevabını alırsın.

• ne var ki bunda normal yani senle konuşmak istiyordur işte ne güzel zaten konuşmak istemezsen kabul etmezsin olur biter :)

0|0
    0|0
  • Tandığım insanlar kötü niyetli düşünüpte zaten öyle eklemez ve ayrıca eklese bile kötü niyeti olsa bile kız arkadaşım öyle bir şeye aldırış etmez.

0|0
    0|0
  • Fazla negatif karşılamam.Yani sorun etmem.Eklerse eklesin nasıl olsa ben istemedikçe konuşmam yani sonuçta.

0|0
    0|0
  • bu face yuzunden daha neler gorecez bakalım

0|0
    0|0
  • karar senın kabul etmek ıstersen edebılırsın ben olsam ıyı bır duşunurum

0|0
    0|0
  • Çok da büyütülecek bir olay değil diye düşünürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • Kabul ederim. Tanışmışız sonuçta. Ya sen hiç tanışmadan ekleyenlere ne diyosun :D

0|0
    0|0
  • :)sanal sosyaller

0|0
    0|0
  • aramaya kapalıyım, 45 arkadaşım var, yeni kimseyle tanışmıyorum bu durumda ekleyen falanda olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...