Kapat

Öğretmenler günü:-)YARDIM:-)

Bütün öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutluyorum.ablamın bu yıl ilk yılı öğretmenlikte, haliyle ilk öğretmenler günü sizce ona ihtiyacı olan bişey mi alsam yoksa yarın akşama güzel bir pasta mı alıp üfletsem?siz olsaydnz hangisi daha çok hoşunuza giderdi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Pasta alıp üfletme, hep hatıra olarak saklayacağı ilk birinci yılı hediyesi al tabi ki, ihtiyaç olsun diye düşünme, yarın sadece öğretmenler günü değil aynı zamanda onun ilk yılı öyle düşün

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bir ögretmense senin ögrencılık anıların veya beraber onunla okula gitmisseniz bu tarz anılarınız olabılır benım olusturdugum bır soru var ogretmene öneriler diye bu tarz bisi olustrabılırsın yani bence verecegın şey onu korumak veya daha iyi işini yapabılmesi icin bir arac olabilir.

Başlangic kısmını da ablalar aslında kardeşlerinin hayat boyunca öğretmenidir gibi bir baslık yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • fikir çok güzeldi ve sondaki cümleye kesinlikle katılıyorum : ) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim..

• Yoo trip atmamıştım yanlış anlamışsın lafı daha fazla uzatmak istemediğim içindi o : ) saol sanada: )

• hımm peki :) o vakit yarin eve geldiginde konusmaya devam ederiz o vakit :)

• pasta al üflet

1|0
    0|0
    • ayrıca dersim erken değilde yarın işim var biraz o yüzden erken kalkmam gerekicek 7 gibi uyanırım heralde

• yanlış oldu ya : D

• bence pasta al kutla daha çok sevinecektir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pasta al bence.

0|0
    0|0
  • ablan ihtiyacı olan şeyleri kendi almalı bence sen ona pasta al ve yanında kırmızı güller olsun :) pastada ablanın resmi olsun bek nasıl mutlu oluyor :)

0|0
    0|0
  • canım hediye al pasta ne allasen.

0|0
    0|0
  • Pasta yenir biterde kalıcı ve ihtiyacı olan birşey daha güzel olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...