Bu yazıdan sonra ne hissedersiniz?

Sana böyle karamsar olmak yakışmıyor, gülmeli güzel gözlerin..Ve bu nasıl mümkün olacaksa öyle yapmalısın.

Ben artık beni sevmeni beklemekten yorulmaya başladım, bu senden vazgeçtim demek değil çünkü mümkün değil..

Yüzün hangi renge dönük olursa olsun gözlerin kapalıyken siyahı görürsün, sen bana gözün kapalı baktın hep, beni yoran işte bu. Ya aç gözünü ya da artık yüzünü dönme bana...

Çünkü böylesi gerçekten öldürüyor beni. Ben senden her umut görüşümde koşmaya hazırdım, yanacaksa canım sen yak razıyım dedim..

Artık ya tam gel ya da hiç. Seni mutlu edecek olan neyse onu yap çünkü mutlu olmayı hak ediyorsun. Bu benimle olacaksa elimden geleni yapmaya hazırım, yok benimle olmuyorsa bırak her gün değil son defa kaybedeyim seni..

0|1
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bana armağan eder misin. Gerçekten ihtiyacım var şuanda:-(

0|1
    0|0
    • Bu gibi bir yazı pek iç açıcı değil gerçi ama ederim tabi buyrun.

• Belki de dünya da ki en karamsar insanım.. Teşekkür ederim seni seviyorum

• Rica ederim, iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• bn cok duygusal olduqum ıcın cok uzulurdm bu drmdakı bır ınsana ve gercktn ıstyorsam ona bu durumu yasatmazdım ya da uzgum der uzak dururdum

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim zaten o kişiden istediğim cevapta bu ikisinden birisi neden net olamıyorlar anlamıyorum.

• aynı okulda okuyoruz nkü de

• eee normal bsey bu ne yapalım yanıı

• bana söylense ya da yazılsa karşımdaki benim sevgimle ilgili konuşması gerekenler var, benim ona karşı eksiklerim olduğunu söylüyor diye düşünürüm. üzülürüm. ama ona bunlara karşılık bir mektup yazarım ve "bana inanmamaya devam etmesi gerektiğini söylerim. ilşkinin temeli güven ve inanmadan başlamazsa onlar olmadanda olmaz. hoşçakal." diye biten uzun bir mektup :/

0|1
    0|0
    • Burada güvensizlik içeren bir cümle yok oysaki.

• yardımcı olabildimse ne mutlu

• İlgiyle cevap vermeniz yeterince memnun etti tekrar teşekkür ediyorum iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...