Birini seviyorsanız ama ne yaparsanız yapın onla olamıyorsanız ne yapardınız

birinden ne yaparsanız yapın kopamıyorsanız hep bir şekilde karşınıza çıkıyorsa ne yapardınız

Güncellemeler:
vazgeçebilirmiydiniz onu sevmekten onun sana olan duygularından emin olmak için ne yapardınız

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi olsa vazgeçerdim. eskiden salak gibi inat ettim. giden senelerim oldu

0|0
    0|0
    • onuda deniyor insan bilmem kaç kere vazgeçmeyi denedim vazgeçtmde dedim ama yine çıktı geldi git de diyemem ama kal da diyemiyorm artık

• git deme cesaretini göstermelisin. yoksa bu durum kangrene dönüşür.

• bende düşündüğüm bu ama şu an burada değil başka şehrde ünv okuyo geldiğinde eğer bulşmaya çağırırsa buluşup normalce vakt geçirip sonunda biz senle aynı yola gitmiyorz yolun açık olsn dicem bir anda yapacam

Erkekler Ne Diyor 8

• vaz geçerim gerçekçi olmak lazım..

0|0
    0|0
    • bende düşündüğüm bu ama şu an burada değil başka şehrde ünv okuyo geldiğinde eğer bulşmaya çağırırsa buluşup normalce vakt geçirip sonunda biz senle aynı yola gitmiyorz yolun açık olsn dicem bir anda yapacam

• normal davranma..kavgalı gibi davran ve bitir..normal davranırsan uzatır muhabbeti..

• başta normalce konuşcam beklemediği bir anda bırakacam snra

• Olursa olur

Olmazsa cay demleriz haciii :)

Der yoluma devam ederim ben onun hayatinda bir nokta isem o benim hayatimda bir virgul olamaz :)

0|0
    0|0
    • ama onunda kafası karışıksa karışıklığa bir çözüm bulunur mu ki yıllarca 8 yl boyunca ben ondan kopamıyorum oda 4 yıldır biliyor ona olan hislerimi henüz karşılık alamadm ben bir kızım direk gidip seni seviyormda diyemedm ama o kadar emek harcadım ki emk verilen bişeyden nasıl hemen vazgeçilir ki ben ondan vazgeçsem o aradan bir zaman geçince çıkıp geliyo bu nedemk

• Bence aklini vazgecirmedikce kalbine soz geciremezsin . Hipnoz filan bos . Sen yapacagin seye inanmazsan yapamazsin .

• bende düşündüğüm bu ama şu an burada değil başka şehrde ünv okuyo geldiğinde eğer bulşmaya çağırırsa buluşup normalce vakt geçirip sonunda biz senle aynı yola gitmiyorz yolun açık olsn dicem bir anda yapacam ama ben çoktan vazgeçtm sadece hani bırakamıyorm o beni bluyo bir şekl

• Sana arşı onun hislerinin ne olduğunu yazmamışsın ,şimdi ne diyelim ...

0|0
    0|0
    • onun hislerini bilmiyorm net değil durum karışık ben sevdiğinden veya sevmediğnden hiç emn olamıyorum ki şimdi bişey diyim bu beni yoran yıpratan ama sevse bile yanımda değil hssettrmiyo bnu ne bilim sdece fcemde ekli normalde de ilkukldan bu yana tanışıyorz ama beni blşmaya çağırmadı hep kavga ettk yüzyüze en fazla bir ya da iki kere konuşmuszdur oda ben sinrlenip azarlamışmdr

• baktım olmuyo bakmam .

0|0
    0|0
  • viskimden bir yudum daha aldıktan sonra ''sen ne konuşuyorsun lan değişik'' derdim kıro edasıyla

cayırt

0|0
    0|0
  • güzelim içim içimi yiyor ama elden bişey gelmiyor düşünsene sevdiğin kız bir başkasının elini tutuyor ya adamı kanser ediyor bu görüntü inan kanser ediyor ama elden bişey gelmiyor için için yanıyorsun işte

0|0
    0|0
  • Yoluma bakarım.

1|0
    0|0
  • Sinir krizzi geçiririm.

0|0
    0|0
    • onuda yaşadım bitirmem için gelmesi lazım ben bir anda bırakacam o beni hem beklmediğim bir anda bıraktı bide normalce buluşup vakit geçirip sonra o buluşmanın sonunda dicem biz senle aynı yola gitmiyorz aynı yönede bakmıyorz bakmayacağızda anlaşılan yolun açık olsun dicem sence nasıl hani normalce bişey yokmş gibi davranıp sonra bırakmam ne düşünür ne yapablr

Kızlar Ne Diyor 2

• Kader derim ben buna karşılaşmalar kaderdir. Kaderinden kaçamazsın seviyorsan karşındaki sana nasıl davrsnıyor bir yere not et mesaj bölümüne bana mesaj at seni sevip sevmediğini anlayim

0|0
    0|0
    • vazgeçermiydiniz onu sevmekten hep bir şeklde karşına çıkıyorsa

• ben bir kızım açıldmda durum açılma boyutunu aştı o bna hem yakın hem uzak yıllrdır tanışıyorz ama bna bir adımı atsa ikincisini atmadı ve hep gitti geri geldi snra

• Sevidğin kişi utangaçmış ya da seni kardeşi gibi seviyor ikisinden biri

• unutmaya çalışırım

1|0
    0|0
    • onuda yaptım emin ol unutmaya çalışmak onu daha çok hatırlatacak şeyler çıkardı karşıma

Yükleniyor...