Bir gün annenizi kaybedeceğinizi düşündünüz mü?

ben annemi kaybetmekten çok korkuyorum Allah korusun ölürse ben kendime gelemem ama bir gün mutlaka kaybedeceğimi biliyorum sizinde var mıböyle korkularınız ve durumunuz ne olur

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ahhh ahh olmaz mı..uyurken izliyorum düşünüyorum bigün ölüsünü yıkayacağımı.bi an nefesimi keserek nefes alıp almadığını kontrol ediyorum.bu benim en büyük korkularımdan biri.düşünsen seni hayata getiren varlık bigün seni yalnız bırakıp gidecek hemde hiç istemeden.doğdumuzdan beri hiçkimsede bulamaddığımız bulamayacağımız vefayı sevgiyi herşeyi annemizde bulduk.doğduktan sonra ilk kucağında ağladığımız annemizi gün gelecek mezarının başından acaba içinde nasıl yatıyor bedenini böcekler yedi mi diye düşüneceğiz.bunlar bana çok zor geliyor.neticede ana gibiyar olmaz.allah bütün annelere uzun ömürler versin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnız değilsin bu konuda .

0|0
    0|0
  • Herkesin kaybetmekten korktuğu birileri var elbet benmde dedem ve babaannm onları kaybedersem kendimi nasıl toplıcam diye düşünüyrm bu ihtimali düşünmek bile istemem :/

0|0
    0|0
    • peki annen baban ?

• arkadaşa dedigim şeyi sanada kopyalıyım bir gün annen ölünce bu dedigimi hatırla annen öldügünde ben burda olmam ama hatırlarsın aklının bir köşesine yaz :)

• Teşekkürler yine de ama fikrim değişmez

• Annemden vazgecemem. Onsuz bir dünya düşünmem mümkün değil.. Hem en yakın arkadaşım hem annem. O ölürse bir daha toplayamam sanırım. Benimde var korkularim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İşte benımde dunyada tek korkum Bu

0|0
    0|0
    • sen kimi kaybetmekten korkuyosun en çok annen baban başka akraban sevgilin arkadaşın en çok hangisi yıkar seni ?

• Annem tabıkıde Onun dısında kımsenın Ölmesıne Üzülmem.

• Elbet başına gelecek hayatta bir tek dedeme tamamen güvendim ve sevdim ölümü ne kadar çok koysa da hayatın sonu değil

0|0
    0|0
    • diger arkadaşda dedesini söylemiş anneniz babanız ? dedenizi dahamı cok seviyosunuz

• üzüldüm gerçekten kardeşim

• Üzülme boşuna boş ver ben bile takmıyorum o kadar

Yükleniyor...