Cidden yardıma ihtiyacım var kafayı yiyeceğim bu ne demek ?

Sevdiğim çocuk ile dun bir cafeye gittik o benim onu sevdiğimi bilmiyor. arkadaşlar ile oturuyorduk. Onunla konuştuk güldük filan ön masada onun arkadaşlarıda varmış gitti selam verdi geldi. Sonra sevdiğim çocuk eline telefonunu aldı galiba mesaj gelmişti baktı yüzü değişti somurttu. Biz onden kalkalim dedik tamam siz gidin dedi. Anladım bişey olduğunu Kalktık ben mesaj attım ne oldu iyi misin telefonuna kötü mesaj mi geldi diye iyiyim bir şey yok dedi emin misin dedim evet ded bugün de bana mesaj atmış dün ön masada oturan arkadaşlarmdan esmer olan senin adını sordu söyleyim mi diye ki dün o esmer çocuk beni kesip duruyordu ve sevdiğim çocuğu mesaj geldiğinde onun elinde de telefon vardı. Sizce bu tesadüf mu yoksa benimle ilgili mi yani o yüzden mi yüzü asıldi bana karşı birşey hissediyor olabilir mi

Güncellemeler:
Benden hoşlanıyor mu kii

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir. Umutlan ama abartma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen Sana Karşı Hisler Besliyor.

0|0
    0|0
  • öyle bir şey sorduysa hissetmiyordur.sinir olur ve o çocuğa ağzının payını verirdi ve senin haberin olmazdı,ismini istediğinden.

1|0
    0|0
  • Anlamadım.

Bu kadar basit. Şarkıdan mı ne? .. Duymuyor musun? Ama çalıyor?

0|0
    0|0
  • soru çok karışık valla anlamadım bir da ha okim

0|0
    0|0
  • olabilir. ama suç sevgilinde. ben olsam tekrar masalarına gider kulağını çekerdim

0|0
    0|0
  • Bişey anlamadım.

1|0
    0|0
  • Yani orasını bilemeyiz ama kendisinin çöpçatan rolüne koyulmasına sinir olmuş olabilir.Masadan kız kaldırmak gibi bir durum olmuş bu bende bozulurdum şahsen.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet olabilir. Fakat *olabilir* Bu evet sana karşı bir şey hissediyor anlamına gelmez. Hemen umut bağlama üzülen sen olursun. İsmini o esmer çocuğa vermesini isteme, gerek duymuyorum de. Gerçekten sana karşı bir şeyler hissettiğine emin olduğunda da ona fırsat vermeye çalış.

0|0
    0|0
  • bu çocuk ya çok kurnaz senin ağzından laf almak için çok güzel tezgah yapmış ya da kader ağlarını çok güzel örmüş muradına ereceksin. doktorun burda :) o çocuğa deki benim adımı kimseye verme, benim hoşlandığım biri var zaten. kimdir nedir sorarsa ki soracak. çok kalın kafalı biri, hiç anlamıyor, beni çok üzüyor de. ondan sonra ne derse desin cevap verme. sonrada onun yanında hep mahsun dur. uzaklaşma, sadece melül melül bak. gerisini o helleder ;) sonrada bana bir teşekkür edersin artık :)

0|0
    1|0
  • O kadar ayrıntıya kapılmamalısın. Senin sevdiğin var ve esmer cocuk umrunda değil bunu ona belli et zaten hoşlanıyosa belli eder ve her türlü anlarsın. Bence tahminlarinde yanılmıyo olabilirsin.

0|0
    0|0
  • olabilir ama olmayabilirde ne bilim hoşlansa sana söylemezdi çünkü o çocuk aklına girer diye korkardı hoşlanmasa tabi o yüzden somurttuysa somurtmazdı karışık yanii

0|0
    0|0
  • Ohooo osuruktan nem kapiyonuz siz de...

1|0
    0|0
    • Biz ne bilelim mk git sor

• şimdi düşündgn gibi cıkması muhtemel ama cıkmamasıda muhtemel. sen yine de cok kaptırma kndını bkledgn gbi olmazsa üzülürsün.

0|0
    0|0
  • hoşlansaydı sana söylemezdi sanki . ama senin tepkini de merak etmiş olabilir

0|0
    0|0
  • evet bence senden hoşlanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...