En yakın arkdaşınız ve siz aynı kızdan hoşlansanız

ama bu konuyu size ilk arkadaşınız bahsetse. bir süre sonra kızın sizden hoşlandıgına dair sinyaller alsanız napardınız?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklasık olarak aynı olay basıma geldi. Arkadasıma bir kızdan hoşlandığımı söyledim ertesi gün arkadasımın o kıza cıkma teklif ettiğini öğrendim sessiz kaldım bir süre arkadasım sürekli gelip kız kabul etmedi ama açık kapı bıraktı, ben hoşlandığını ama hazır olmadığını falan söyledi. İçime attım sessiz kaldım. Zaman geçti arkadasım dediğim adamın söyledikleri hep fasafisoymus. Kız defalarca reddetmiş onu bir aksam sabaha kadar telde konustuktan sonra kıza olanları anlattım 3 yıldan beridir kız sevgilim kısmetse 2014 atamalarından sonra evleniyoruz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Geri Çekilirim Benim Ona Karşı Dugularım Yoksa Eğer.Kesinlikle Benim Arkadaşımın Yerini Tutamaz Aşk Konularında Tabi.

0|0
    0|0
  • Öyle çok yakın bir arkadaşım yok tahminen aşıksam hiçbirşey

umurumda olmax

0|0
    0|0
  • yoluma bakarım bir dost kolay yetişmiyo :D

0|1
    0|0
  • Delikanlılık kuralları geçerlidir eğer dostumsa yok arkadaşımsa hiç acımam pike yaparım o tarafa doğru :D .

0|0
    0|0
  • Ona çaktırmadan kızın bana yandığını göstermeye çalışırdım. Sonra arkadaşıma üzgün olduğumu eğer isterse sevdiğim kızdan ayrılacağımı söylerdim eğer önemli değil derse kızla durumumu ilerletirim

0|0
    0|0
  • Kızla birlikte olmak adına hiç bir adım atmam. Kimseye de açılmam. Susar, beklerim. Ta ki arkadaşım vazgeçene kadar. Gerekirse de unuturum. Samimi söylüyorum. Çünkü böyle bir durum yaşadım. Arkadaşlarım benim için değerlidir.

0|0
    0|0
  • onu ayarlar arkadasımın yanına götürür tükür olum yüzüne derim :D

0|0
    0|0
  • sen ne yapardın la beynim dondu :)

0|0
    0|0
    • bilemiyorum iştee bende bilseem :D:D

• peki en yakın arkadaşımın hoşlandığını bilecek miyim?

• çok zor bir durum aradan çekilirdim o kız benim için biterdi

0|0
    0|0
  • Zor bir durum... İkimizde gider medeni bir şekilde konuşurduk..Nasılsa üç seçenek var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi ben ünv tedeyken iki yakın arkadaş vardı sınıfta. bir tanesi benden hoşlanıyodu ama ben onu hiç istemiyodum. ötekini de acayip beğeniyodum. hali tavrı, konuşması acayip karizmaydı. neyse bunlada öyle çaktırmadan bakışıyoduk. biliyodum o da hoşlanıyodu ama arkadaşı için bişey diyemedi. o öyle yaptıkça bana böyle daha bir mert delikanlı gözüküyodu. daha çok hoşlanıyodum. sonra ne oldu. okul bitti herkes kendi yoluna gitti. ama iyikide olmamış. şimdiki sevgilimi buldum :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...