Bilgisayarı kasmayan ve ikide bir sorun cıkarmayan bir antivirüs programı arıyorum ?

arkadaşlar benim bilgisayara acil bir anti virüs programına ihtiyacım var ama bilgisayarı kasmayacak ve ikide bir sorun çıkarmayacak bir virüs programı istiyorum avast ve avg denedim avast fazla kasıyor avg ise tam olarak korumuyor bu konuda acil ihtiyacım var

Güncellemeler:
sistemim

intel core i5 dört çekirdekli

4 gb ddr3 1066 mhz ram

500 gb hard disk

2,5 gb ekran kartı

ama yine kasıyor yine kasıyor ve bazı gerekli olan programları bile engel koyuyor avast
Gerek kalmadı PC sattım 😁

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• norton dicemde o da kasar awastın kastığını betdefendir dene bide olmazsa advanced system care kullan hem temizlik hem virüs buluyor.

0|0
    0|1
  • valla ben defenderi kullaniyorum bir süre oda fena degil

0|0
    0|1
  • Advanced System Care 6 Ultimate ile Malware Fighter 2

Bunları kullanman yeterli, bilgisayarın muhteşem performansa ulaşır bana güven.

0|0
    0|1
  • nod32 haricinde hepsi olabilir :) kasmiyor derler ama işlemciyi ekran.exe diye bir uygulamasi cok meşkul ediyor

0|0
    0|1
  • İşletim sistemin ney peki? Win 7 veya 8 se virus programi kullanmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Windows 7 home Premium 64 bit

• zaten kullandiklarimiz hep ya deneme surumu ya da bedava surumler . Para ile orjinal alirsan ona tamam derim işe yarar ama ucretsizleri kullanip kastiricaksa pc yi hic kullanma daha iyi

Yükleniyor...