Sevgilisi olan bir erkeğin diğer kızlarla ilişkisi ne seviyededir?

ben mi çok muhafazakar düşünüyorum yoksa haklı mıyım bir el atın ya.bi eleman var.cool,rahat bişey.sevgilisi varmış...sonrasında öğrendim,ve iş işten geçti cocuktan hoşlandım bir kere...yarın beraber çalışcaz bütün gün.hayır sevgilisi de aynı sınava hazırlanıyo://nasıl yaa bu çiftimiz çok mu geniş acaba bende mi sorun var.

bi de ben yarın napcam:(heycandan saçmalarım bol bol artık

Güncellemeler:
ne var bunda diyenler oldu da.bugün çalışmak için uygun bir ortam bulamadık,istersen bende de çalışabiliriz dedi adam ya.bu ne rahatlık arkadaşım:/bu da mı normal hadi bunu da açıklayın

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence gayet normal. özgür insanlar demekki ve muhtemelen gayet rahatlardır. ve birbirlerini de çok seviyor olabilirler. yani senin iş yaş görünüyor ama diğer seçenekler arasında:

1) çocuk da senden hoşlanıyor olabilir

2)seni deniyor olabilirler / olabilir

3) ikisinin arası ayrılık seviyesine gelmiş ve ilgileri azalmış olabilir

4)senin aracılığınla onu kıskandırmak istiyor olabilir

0|0
    0|0
    • dün sanırım 4. maddeyi yaptı.3.maddeyi de yine dün öğrendim,konuşmuyolardı.bilmiyorum uzak durmak lazım sanırım

• ben tek taraflı platonik bir şekilde takılırken olaylar nasıl böyle gelişiyo anlamış değilim.onun da beni beğendiğini düşünüyorum ama...

• demekki tam platonik olamamışsın. ya da bu sefer platoniklik senden yana değildir :)

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilisinin seninle çalışacğından bakalım haberi var mıbide erkek milleti iki olsun üç olsa dört olsun ister sahi ya kızlar da öyle değilmi illa ki yedek kulubesinden bir adet erkek bulundururlar diye biliyorum ama yanlış mıyım acaba?

0|0
    0|0
    • ben öyle bişey yapmadım şimdiye kadar yapmam da ama bu eleman muhtemelen öyle bir şey düşünüyo olabilir.bilmiyorum...

• Ne alakası var arkadaşım bence senin için kötü :D

0|0
    0|0
    • düşün sen ve sevgilin aynı sınava hazırlanıyosunuz.sen sınıfından bir kızla-yeni tanıştığın biri- çalışmaya karar veriyosun.sevgilin ne yapar?

• Bence sen kötü düşünüyorsun! neden çalışamazlar mı ki? + kımse kımseyi bağlamaz sevgili olsa bile yüzük takmadan kımse kımseyi takmaz bence sen fazla takıntılısın

• demek kızlı erkekli sınava hazırlanmayı problem etmiyorlar, ahlaksızlar!

0|0
    0|0
  • Sevgili olan bir erkeğin diğer kızlarla samimiyeti hoş değildir... Aksi mutlaka bir gün bir soruna kapı aralar diye düşünüyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...