Ahmet cakar denen bunak herif galatasarayla derdi ne bunun allah aşkına anlayan var mı?

galatasaraya penaltı verilince penaltı değil diyor penaltımız verilmeyince penaltıydı diyor aynı şeyleri kartlar konusunda da yapıyor

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• ahmet bizim dayı oğlu fenerlı o ben bılıyorum ( :

1|0
    0|0
  • adam şaklaban yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar'ı çok sevmem ama yıllardır takip ettiğim kadarıyla hiçbir takımın yandaşı değil.gs lehine bir hakemin hatalı karar verdiğini söyleyen herkes bunak ya da gençise de gerizekalı veya gs düşmanı oluyor zaten.gs'liler çok memnunsa olmayan hatalı penaltılarla kazanmaktan devam etsinler.benim takımımın lehine hatalı bir karar verilse ve takımım o hatalı karar neticesinde mağlup olsa herkesten önce ben söylerin o karar yanlıştı diye.

0|0
    0|0
  • Onun stili öyle.Dikkat çekmek istiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Ahmet çakar futboldan hiç birşey anlamayan bir öküz başka bişe değil. boş boş konuşur sadece. tv binasını ultraslan basıncada altına sıçar

1|0
    0|0
    • akıllanmamış anlaşılan

• Anlama özürlü seni; Orada şahısların ve kulüplerin ayrılamayacağını anlatmaya çalışıyor. asdafghjklş

• Sen nesin lan ? Hadi türkiyeyi geçtim tff yi*et gitsin. Lan UEFA niye avrupadan MEN etti ?

• son maçı diyorsanız resmen sivassporu harcadılar bu kadar yanlış bir yönetim olmaz

gs sivas golü atana kadar sahada yoktu zaten golünden geliş yerinden selçuk inan faul yaparak golü elde ediyor

sonra sivasın penaltısı verilmedi 3 tane gslıyı diziyor sonra yere düşürülüyor ahmet çakarı da sevmem ama son maç resmen gs kayrıldı yazık ki 2 sene üst üste şampiyon olmuş bir takım bu hallere düşüyor

0|0
    0|0
  • Böyle adamları kaale almanız yanlış, ''ahaha ne söylemiş yine bu salak'' deyip geçmeli, o adamlar çirkeflikleriyle para kazanıyor.

0|0
    0|0
  • boşversene...

1|0
    0|0
  • Sözde şike sürecinde, Fenerbahçe'yi yerden yere vuranlar arasındaydı ve o zamanlar bütün 6aysaylılar'ın güvendiği isimdi.

0|1
    0|1
  • Ahmet Çakar' ı severim delikanlı konuşur toroğlu gibi kıvırmaz

0|0
    0|0
  • galatasaraylılara bak,bikini muhabbet fener-sevilla maçından kalma onu koz olarak kullanıyorlar =)

0|0
    0|0
  • evlen benimle çoksüslü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım boşver üzme kendini onlarda bu şekilde para kazanıyor

1|0
    0|0
  • O adam zaten hep öyleydi tüm Telegol ve Beyaz TV camiasından uzak durmak en iyisi

0|0
    0|1
Yükleniyor...