Cevabını çok merak ettiğiniz ama cevap alamadığınız, bulamadığınız sorularınız var mı ?

Cevabını çok merak ettiğiniz ama cevap alamadığınız, bulamadığınız sorularınız var mı ?

link .

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok var sıralayayım hemencecik;

Ahiret soruları

Kıyamet ne zaman kopacak

Eski e-posta'mın şifresi

Sifonu kim çekmedi

Acaba tanrı beni seviyor mu

İstanbul'a ne zaman kar düşecek

Pasta nasıl böyle güzel kokar

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tanrı sorusu herkesteki gibi bende de askıda kalan ve bilinmeyi bekleyen bir çıkmaz.

Onun haricinde karakterlerin nereden geldiğini de çok merak ediyorum.

Bilimsel yönden bunun üzerine arastırmalar yapılmıyor.

Genetik mi, kisiye mi bağlı bilinmiyor.

Karakterlerin nereden geldiğini öğrenmek isterdim ğercekten.

Üzerimize bizim isteklerimiz ve bilinçaltı tRafından kabul görülen benlikler mi, yoksa ruh gibi önceden belli yasalara ve duygulara dayandırılmış kalıplar mı?

Başlangıc noktasıyla bitiş noktası aynı mı? Hic mi değişmez karakterler?

Genetiğin baya bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Onun üzerine %25'lik kısıma ne kadar neyi koymak istiyorsan sen koyuyorsun diye düşünüyorum.

XYY kromozomlu vatandaşların cinayetlere meyilli oldukları gibi, derinlere işlenmiş. kalıtsal "huy"lar da olabilir karakteristik özellikler. Aslinda yine genetiğe değindim bu cümlemle.

Dedim ya, merak ettiğim bir konu bu.

Düşünce bazında mı, yaşanmışlık derecesinde mi, yoksa genetiksel mi oturtuluyor bu karakterler üzerimize onu çok merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • vardır belki

1|0
    0|0
  • hem de gereğinden fazla sayıda. zaten bizi hayata bağlayan budur; "hala merak edecek bir şeyimizin olması."

1|0
    0|0
  • Bilim ne zaman üreme hormonlarını kontrol altına alan küçük haplar bulacak ?

Hangi kızla evleneceğim, şu an ne yapıyor ?

3. Dünya savaşı kimler arasında, ne zaman olacak ve hangi taraf kazanacak ?

Zamanın bir sonu var mı ?

Geçmişteki beni öldürseydim şu an evrenden silinir miydim ?

Evrenin başladığı ve bittiği anı görme şansım olsaydı, acaba bilmediğim renkler görebilecek miydim ?

1|0
    0|0
  • cennete gıdecekmıyım? bıde ılerde evelnecegım kız nerdesın?cok ızgınım sana hala beklemelerdeyım

1|0
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

1|0
    0|0
  • rüyalarım gercek cıkıyor kabuslar haric cevabını alamadığım soruları rüyalarımda buluyorum hepsi gercek cıkıyor

1|0
    0|0
  • 6-7 yaşlarında çukura düşmüştüm. Nası düştüm hala aklım almıyo. :)

2|0
    0|0
  • Kişilere yönelik , evrene yönelik , hayatın her anında olur elbet bu sorular.

1|0
    0|0
  • evet var "NEDEN"

1|0
    0|0
  • Link şahane olmuş ama :))

Bana 3 tane kalite cevap gelse yeterlidir

2|0
    0|0
  • Dini sorgularım diyelim. Gece gece açıklama yapamıcam, senin yüzünden çarpılırım filan :D

1|0
    0|0
  • Allah şu an ne yapıyor acaba cidden merak ediyorum

cayırt

2|0
    0|1
    • Patlamış mısırını almış, Dünya'daki vahşeti, katliamları ve savaşları keyifle izliyordur. Cayırt.

• Hangi birini sayalım :/

1|0
    0|0
  • evet var bir sürü var ama cevap veren yok :(

1|0
    0|0
  • c0000kkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • kesınlıkle olmalı

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • nasıl oluyor da oluyor ? lan bir türlü anlamıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Burak Yılmaz link bu karnı yapmak için çalıştı mı merak ediyorum ama öğrenemiyorum:(

1|0
    0|0
  • ' Hava bu gün 0 dereceyse ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa hava yarın kaç derece olacaktır? '

1|0
    0|0
  • 'bizi allah yarattıysa allahı kim yarattı ' 5 ya da 6 yaşından beri düşünürüm hiç bir cevapta bulamadım

1|0
    0|0
  • İnsanlar rol yapmayı ve dans etmeyi bilmiyorum dediği halde nasıl bu kadar star ve dansöz olabiliyor?! :)

1|0
    0|0
  • Çok..

1|0
    0|0
  • 1- tanrı var mı

2- tanrı var mı

3- varsa beni neden iplemio.

1|0
    0|0
    • sen elini açıp dua ettin mi hiç allah a inanarak, içinden gelerek ?

ellerini açarda dua edersin ya o zaman o eller kapanırken allah boş çevirmez bunu unutma.

allah ın varlığından şüphe etme kesinlikle

• bunu hiç de övünerek ben de çok zekiyim falan havasında demiyorum asla ama yıllardır allaha olan inancımı kaybettim. halbuki çocukken dua ederek huzur bulduğum günleri özledim. ama işte bazı noktalar var ki onları fark ettikten sonra göz ardı edemiyorsun, kendini kandıramıyorsun.

• 2 tane var .

1|0
    0|0
Yükleniyor...