Bir zamanlar aşık olduğunuz kişinin çocuğunun ya da eşinin hayatını kurtarır mısınız?

diyelim ki hastaneye geldi yıllar sonra onu o telaşla hastanede gördünüz ve kanınızı vermiş bulundunuz o anda ne hissedersiniz

Güncellemeler:
bilmeden böyle bir şey yaptınız ve onun eşi ya da çocuğu olduğunu öğrendiniz ne hissedersiniz

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Kinci birisi değilim, hiç sorun olmaz benim için.

1|0
    0|0
    • Çok şaşırırdım ama tüh neden böyle bir şey yaptım ki demem.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kanımı hemen geri isterim,vermezse tazminat davası açarım.Vermişsem sorun kalmamıştır,geri dönüşü yok,düşünmek saçma.İnsandır nihayetinde,öyle bakmak lazım.Bir de kan vermediğini ve o insanın öldüğünü düşün.Daha büyük vicdan azabı.

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey hissetmem insanlık vazifemi yapmış olduğumu farzeder çeker giderim umrumda bile olmaz eski eskide kalmıştır.

0|0
    0|0
  • kurtarırım sonuçta insan.

1|0
    0|1
  • insanlık ayrı aşk ayrı

1|0
    0|1
  • mesleğim insanları sayaktan ölümden v.s. kurtarmak .ama ahd ettim. sevdiğim kız başkasıyla evlenip dayak yiyince ararsa 155 i büyük ihtimal ben ya da arkadaşlarım gitcek. müdahale ettirmicem.çünkü o seçimini yıllar önce yaptı. ..

0|0
    0|0
  • Tabiki kurtarırım sonuçta insanlık ölmedi.

0|0
    0|1
  • Kurtaririm sonucta oda bir insan

1|0
    0|1
  • doktor degılım

0|1
    0|0
  • o bir zamanlardı olay şimdi yani kurtardım gitti

0|0
    0|0
  • insandır ya okadarda kindar olmaya gerek yok tabiki yardımcı olurum

0|0
    0|1
  • Kurtarmam. Gebersin.

0|1
    4|0
    • Verdiğim kanı haram ederdim. Oldu mu

• çok canını yakmış belliki

• yoo daha aşık olduğumu ona söylemedim bile :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Cocugunun evet eşinin aslaaa :))

2|0
    0|0
  • tanımadığım insanlara bile her fırsatta yardım etmeye çalışıyorum tabiki yardım ederim eğer öyle bir durumda etmezsem zaten insanlığımdan şüphe ederim

1|0
    0|0
  • Yıllar geçtiği için yardım ederdim. O kişinin bir günahı yokki yaşadığım insanla benim aramda olandan...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kurtarırım empati kurarım çünkü

1|0
    0|0
  • Bilerek de veririm...Eski sevgilim beni arasa ve ihtiyacım var dese yine de düşünmeden giderim.Benim için artık sadece diğerleri gibi bir canlıdır,fazlası değil...

0|0
    0|0
  • güncellemeyi neden yaptın anlamadım ama soru anlaşıldı sanıyorum

tekrar söyliyim madem.. bir zamanlar aşık olduğun kişinin çoluğuna çocuğuna artık kimse kan vermekten neden gocunıyım. kötü ayrılmış olsak bile o durumda bunun hesabına girilmez.

0|1
    0|0
  • o kişinin kendisi bile olsa kurtaracaksın. doktorluk bu. araba tamirciliği değil. kafana göre hasta seçemezsin. ayrıca bkz : link

0|0
    0|0
  • Evet insanlık ölmemeli

0|0
    0|0
  • Yine de onu kurtardığıma mutlu olurdum. Sonuçta eskiden aşık olduğum insan ve insanlık vazifesi.

0|0
    0|0
  • Eski aşığıma neden düşmanlık besleyeyim? Deli değilim veririm tabi.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz yaaa insanlık yaparım kım olduğuna bakmadan yardım ederım

0|0
    0|0
  • ne hissedicem yahu.. nasıl bir soru bu ya :s

0|1
    0|0
  • Sonuçta insanlık öemli

0|0
    0|0
  • mutluluktan havaya uçardım :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olduğu için aklımdan çoktan silinmiştir yüzünü görmeden giderim bilmesini isterdim belki beni terk ettiyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...