Sevgilim çalışmaya başlayınca değişecegimi düşünüyor:(

arkadaşlar 2 yıllık bir ilişkim var. Ilk dönemlerde herşeyime karışıyordu özellikle gezmelerime. Başta dinlemedim. Zamanla dediği gibi oldu istediklerini yaptım. Ortamım değişti. Bugün ona eski arkadaşlarimin çalıştığı için daha rahat olduklarını istedikleri gibi gezdiklerini söyledim. Çok sinirlendi. Sende seneye çalışmaya başlayınca öyle yapacaksin hatta onların yanında olsan beni terkederdin felan dedi. Bağırdı çağırdı, oturacaksın evden çıkmayacaksin demeye başladı. Şu an o koşullarda değilsin olsan yapardın, seneye görcem seni dedi. Yaa bu çocuk bana güvenmiyomu sımdı. Ne yapabilirim. Çok üzülüyorum çünkü kendimden o kadar çok ödün verdım ki bu konularda ona rağmen böyle olması beni bitirdi:(

Güncellemeler:
çalışmama karşı değil benden çok istiyo yeter ki devlet olsun taraftarı. Evlenene kadar emin olamayacak sanırım benden

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sana değil kendine güvenmiyo. Dışarıya çıkmak iyidir, çalışmak iyidir. Bu senin kaliteni arttırır, görmüşlüğünü arttırır.

Hoop kocana dönersin ve ister istemez onun kendi yerinde saydığını ve aslında kendisini hiç geliştirmediğini görürsün ve ona kendini geliştir dersin.

Pısırık herifin tekiyse, kendini geliştirmez, kavga çıkarır bir süre sonrada yıkar ilişkiyi.

İşte bu olayları az da olsun kestirebilen üstün zekalı erkekler ise , senin bilgin artmasın , adamın acizliğini farketme diye, dışarıya açılmanı olabildiğince engellemeye çalışırlar :D.

Çok yıkıcı bir yazı oldu bu :D

Yani ya onun kurduğu küçük fanusta sıkışıp kalıcaksın , ya da ilk ve son hayatının bu olduğunun farkına varıp yaşamaya ve gereklerini yerine getirmeye devam ediceksin. Eş dediğin destek olur, köstek olana bye byee.

0|0
    0|0
    • yorum için tesekkkürler yalnız sorunun bunla ilgisi yok çalışmamı istiyo karşı değil evlenene kadar kafasında soru işareti olacak sanırım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana göre her insan kendi ayakları üzerinde durmalı cinsiyet fark etmez çünkü ne kadar çok sevilse de eğer maddi olarak ayakları üzerinde duramıyorsa bu kendi dezavantajı oluyor ve git gide sindirilmiş bir yapıya sahip olmaya başlıyor .

0|0
    0|0
    • bencede öyle o da karşı değil de evlenene kadar güvende olamıyo sanırım

• Doğru diyor. Farklı dostluklar kuracaksın çalışınca. Bunlarda değişmene neden olacak

0|0
    0|0
    • o çalışıyo değişmedi aynı. Ben onu çok seviyorum yapma dese yapmam bunu bildiği halde böyle yapıyo

• Erkekler kolay kolay değişmez canım :) Kadın milleti farklı dostluklar edinince özgürlüğe alışıyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...