Yardımınıza ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar sevgilimden ayrılalı iki ay oldu (ayrılmak değilde yaptığı hareketler çok koyuyor insana tam unuttum diyorum en yakın arkadaşlarımla öyle hareketler yapıyor ki kıskançlığım yüzünden orada patlama noktasına geliyorum) ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşım dediğim insanla samimi olmaya başladılar çocuğu iyi tanıyorum kendi halinde biridir ama bir o kadarda kızlara yavşamayı sever neyse dün öğle arasında kızın ağzında çubuk kraker vardı baktım krakerin ucundan ısırdı falan ama hiç tepki göstermedim o anda bide şu var çocuk ne zaman benim yanımda veya yakınlarımda olsa onun yanına geliyor onla konuşuyor kıskandırmak için yaptığını sanmıyorum bir arkadaşa da beni unuttuğunu ve umurunda olmadığımı demiş şimdi biri yakın arkadaşım diğeri bir zamanların bir tanesi onların bu tutumlarına karşı nasıl davranmalıyım sizce ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bildigin liseli piskolojisi.

senin gozunun onunde ' ahahaha naber lan seni unuttum aha boylede arkadasınla kırıstırıırım' kafasında kız.

sende oyuna gelmissin.

e arkadasında dedigin gibi yavsaksa problem solved.

hepsini bir saliveer.

sende kizin sinifindan bul bitane kanka bak bakalim nasil brazilya dizisine dönüyor ortalık ahahaha

0|1
    0|0
    • İyi diyorsun ama ben onun gibi düşüremem kendimi onu pişman etmem için başka fikrin var mı ?

• Ben derim ki sal sen okizi.ilerde 'ne malmisimm ' diyceksin sahsen ben 1hafta once uzuldugum sey icin bileşu anbunu soyluyorum

• Yaptığı hareketler koyduğu için ayrılmışsin zaten yine o hareketleri tekrarliyor.. Kiskandirmak icin bile olsa şu davranışı seni soğutmalı. Arkadaşın ayrı bir vaka bosver kardeşim sen bu kadar dalaverenin içinden çık ikisinide hayatından cikar kendine masum bir ask bul.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...