Bu gs nin hali ne olucak

metin -ali-feyyaz

messi-iniesta-xavi

burak -halis oz oc - penalti

roberto carlos : serefinle kaybetmek , hakemle kazanmaktar iyidir

simdi bana hic bir galatasarayli hakkimizla aldik demesin ne fenerliyim ne besiktasli sivasliyim sivassporluyum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kendını boşa yorarsın bende izledim maçı gs kazanmak ıstemedı bıle hakem zorla verdı maçı gs ye. devre arasında telofon edıp maç berabere bıtmesın demışler belli ama gslıler ıcın bu yıl artık 3 puanı nasıl aldıkları onemlı deıl halıyle bılmem kaçıncı sıradalr.

0|0
    0|0
    • sivasa bunu hep yaptilsr 4 yil once avaraji bahane edip besiktasi onume gecirdiler sonra sozde sike davasinda adimiz fenere maci satti diye cikti simdi halisin maceralari

• oste oyuzden kardesim carlosunda dedigi gibi turkiyede hakemler mac kazandirdigi surece turk futbolu ilerlemez simdi bu yuzden birde tribun cezasi alir carlos

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz ne derseniz deyin Fener de en az 3 maçı hakemle kazandı burada boş konuşmayın Şerefsizliğin yağmur gibi yağdığı bu ligde kuru kalmanın adıdır Galatasaray!

0|0
    0|1
    • anlamiyosunki bak ben olaya pencereyi sen qcarsan cereyan yapar ben acarsam temiz hava aliriz boyutundan bakmiyorum

• hakkımızla aldık söke söke

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 golle maçı kazandık neredeyse ülkede Yas ilan edeceksiniz bu ülkede herkes çok şerefli ama bir tek Burak şerefsiz zaten yoksa bu ülkedeki herkes çok iyi melek gibiler

2|0
    0|0
  • yinemi hakem yinemi penaltı :)

0|0
    0|0
  • Bir de temiz takım edebiyatı yaparlar.cinconluların yorumlarına bakıyorum bir tane bile delikanlı gibi evet hakemin verdiği hatalı kararlar yüzünden yenildik diyen yok.herkes çok mutlu bu şekilde kazandığına adamlıkları böyle kazanmaktan mutlu olmaya yetiyorsa devam etsinler o adamlıklarıyla daha doğrusu adamcıklıkarıyla yaşamaya.böyle tiplere gerçek hayatta da güvenilmez.birinin üstüne çıkmak için her türlü şeref ve haysiyetile bağdaşmayacak şeyi mübah görürler.

0|0
    0|0
  • kardeş bak dikkat ettiysen skor 2-1 öyle 6-1 , 7-1 felan değil abartma. bana göre hakem kararlarında haklıydı dany de her zamanki gibi kırmızıyı haketti. Sivaslı futbolcularda hakettiler. Ama bu durumda hemen Galatasaraya küfürler, hakaretler. olmaz böyle

0|0
    0|0
  • Kazandık, bitti 3 puan hanemize yazıldı.

0|0
    0|1
  • beleşcinin adıdır gs

0|0
    0|0
  • galatasaraya 3 puan olsun çamurdan olsun hak hukuk aramazlar

0|1
    1|0
  • galatasaraylılara bunu anlatamazsın

0|1
    1|2
    • sende farkindasin demek adam bana adaletten bahsediyo adaletsizligi kendi takimi ayni gecede birkac saat once sevincler mutluliklar icinde yapiyor

• 3 sene önce şike yapıp fenerbahçe'ye maçı satarken neredeydi adalet duygunuz?!

1|0
    0|0
Yükleniyor...